Elliott ‘Muselk’ Watkins sa možno každú sezónu nedostáva na FNCS finals ale to ho nezastavilo, aby sa pridal k mase hráčov, ktorý by uvítali lepší rankovací systém vo Fortnite.

Fortnite kompetívna scéna bola stredobodom debát odvtedy, čo Battle Royal titul uzrel svetlo sveta v roku 2017. Neskôr o 1 a pol roka bol aktualizovaný, kedy bojujeme viac proti hráčom s rovnakým skill levelom.

rankovací-systém-Fortnite

No ani to nieje stále dosť hráčom akým je napríklad Muselk. Vďaka Arénam sa môžu hráči kvalifikovať na daily cash cupy a hlavné turnaje ale nieje tu žiadny ukazovateľ, kto je číslo 1 v rebríčku.

Muselk prosí Epic, aby to v nasledujúcej sezóne zmenil, kedy by mohol mať Fortnite lepší rankovací systém.

“Dúfam, že v nasledujúcej sezóne dostaneme do Fortnite poriadny rankovací systém, ktorý by bol win-win pre normálnych a pro hráčov”.

Pre Pro hráčov by to bolo skvele v tom, že keď grindujú najlepší rank, tak by reálne cítili, že sa zlepšujú a normálny hráči by si mohli užiť pohodu alebo skúsiť nové stratégie v aréne.

Battle Royale titulom ako Apex Legends alebo PUBG, sa nový rankovací systém podarilo implementovať. Záleží tu na elimináciách, rovnako ako na umiestnení, kedy sa hráčom zvyšuje alebo znižuje elo, na základe toho, ako si viedli v každej hre.

Rankovací-system-apex-legends
Rankovaći systém v Apex Legends

Hráči sa rovnako sťažujú, že body v arénach moc neznamenajú a jedine ako poznáte skvelého hráča je podľa bodov v daily cash cupe. Všetky väčšie Battle Royal tituly máju správne nastavený rankovací systém, preto by sa mal Epic nad ním zamyslieť.

Predchádzajúci článokHádka medzi Tfue a Ninjom dosiahla obrovských rozmerov
Ďalší článokFortnite Update 12.50 – Nerf Heavy Snipi a aim assistu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na