Elliott ‘Muselk’ Watkins nastavil novú metu tým, že sa mu podarilo prekonať jeden z najzvlaštnejšich svetových rekordov vo Fortnite, kedy vyhral zápasy v rade, bez toho, aby vystrelil jedinú guľku.

Muselk nieje žiaden nováčik v hľadaní glitchov a bugov, ktoré uľahčujú dosiahnute výhry v Battle Royale titule, no tentoraz sa zameral na svetový rekord, ktorý sa mu nakoniec podarilo prekonať.

Muselk nemohol vystreliť jedinú guľku, aby prekonal Fortnite rekord

Austrálsky youtuber si tak môže pridať novú medailu do svojej zbierky. Jeho úlohou bolo vyhrať čo najviac zápasov v rade, bez toho aby vystrelil zo zbrane. Laťku nastavil v roku 2019 Bizzle, ktorý dokázal vyhrať 3 zápasy v rade, bez toho aby vystrelil zo zbrane.

Najprv sa o to pokúšal na svojom streame, kedy chcel túto chvíľu zdieľať zo svojimi fanúšikmi, no tam bolo veľa stream sniperou, ktorý mu chceli za každú cenu zničiť win streak. Hneď ako sa presunul na offline ihrisko, tak mu šťastena začala priať viac.

Na prekonanie rekordu mal vlastnú stratégiu. “Krok 1. nazbierať maximum materiálu. Krok 2. isť do Slurpy Swamp a naloviť čo najviac rýb. Krok 3. použiť ryby na vyhratie zápasu”.

Jedna výhra nasledovala druhú a bolo jasné, že Bizzleho rekord bude prekonaný. Aj keď musel v jednej hre použiť pickaxe, aby si zaistil výhru, no aj tak nepoužil žiadnu strelnú zbraň a podarilo sa mu dosiahnuť 5 víťazstiev v rade.

Bizzle nastavuje laťku na 3 víťazstva bez použitia zbrane

V 6. hre umrel skôr ako si stihol nazbierať nejaký materiál ale aj tak dosiahol to čo chcel. Bizzle to mal v minulosti oveľa ťažšie, kedže neexistovali žiadne ryby alebo helikoptéry. Preto verím, že sa čoskoro v budúcnosti nájde niekto, kto opäť prekoná tento rekord.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na