Prvá sezóna 2. kapitoly sa predĺžila do Februára 2020, preto hráči čakajú, že dostanú nejakú kompenzáciu. Skvelým riešením by bol mini Battle Pass.

Veľa hráčov, už pomaly splnilo svoj Battle Pass a nemajú čo robiť do začiatku Februára. Preto Epic vytvoril jesenný quest, ktorý spojuje komunitu a dáva nám možnosť odomknúť nový skin na zbrane. Ale my nevieme, čo budeme robiť počas zvyšku sezóny.

Fortnite teraz
Fortnite aktuálny Battle Pass

Skvelým riešením by bol mini Battle Pass, ktorý by namiesto 100 tierov obsahoval len 50 tierov. Aspoň by hráči mali čo robiť a získajú kozmetické doplnky do svojej zbierky. Epic by mohol tento Battle Pass predávať za polovičnú cenu, kedy by boli spokojný hráči aj vývojári.

Odporúčame: Ako odomknúť Sorana skin, Pickaxe, Back Bling a štýly

Užívateľ Redditu Henginn vytvoril koncept, ktorý by ukazoval, akoby celý Battle Pass fungoval a tiež princíp odomykania vecí. Je to skvelá myšlienka, kedže hráči potrebujú niečo robiť s extra časom, ktorý im ostáva do konca sezóny. Mini Battle Pass by im tento čas vyplnil.

Mini-Battlepass Concept – Thoughts? from FortNiteBR

Epic nám sľúbil, že dostaneme množstvo obsahu počas sviatkov a môžeme sa tešiť aj na live eventy, ktoré by nemal žiaden hráč premeškať. Posledné dni eventu boli vždy stredobodom pozornosti a vývojárom sa ich väčšinou podarilo priviesť k dokonalosti.

Odporúčame: Trucing a teaming sú podobné, no za trucing nemáte trest

Už je zvykom, že na konci sezóny nemáme poriadne čo robiť, preto musíme držať palce Epicu, aby pre nás nasledujúce mesiace niečo vymyslel.

Čo hovoríte na myšlienku mini Battle Passu, bol by to skvelý nápad na vyplnenie času?

Predchádzajúci článokAko odomknúť Sorana skin, Pickaxe, Back Bling a štýly
Ďalší článok5 najsilnejších mýtických zbraní vo Fortnite.
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na