Nová hra od Ubisoftu Mighty Quest for Epic Loot je už na svete a snaží sa nás zaujať. V prvých dojmoch si povieme: ako jej to ide a či sa ju oplatí stiahnuť.

Hra ma zaujala ihneď od tutoriálu. A prvé čo ma dostalo je jej jednoduché ovládanie, ktoré je výborne prispôsobené na mobily. Všetko sa dá ovládať jedným prstom a jediné čo si musíte vybrať je, či ste ľavák alebo pravák.

Jedným prstom ovládate, uhýbanie útočenie a používanie mágii. Maximálne si do boja môžete zobrať 3 mágie a najlepšie je, ak ich k sebe vhodne skombinujete. Väčšinu času bojujete v adventure režime a čím idete ďalej, tým sú tu rôznorodejší nepriateľa. Tak napríklad sú tu obrovský silný nepriateľa, vybuchujúci, spavnujúci menšie jednotky a tak ďalej.

Jasné že sú tu aj bosovia, s ktorými boje sú veľká zábava. V každom leveli máte výzvu, za ktorej splnenie získate maximálne 3 hviezdičky, len škoda že je tu jedna a tá istá výzva. Ak máte kolo splnené na 3 hviezdičky, tak ho môžete prejsť automaticky a zoberiete si len loot.

Ďalší režim je trial na ktorý ale potrebujete vstupenku. Vstupenka sa vám obnovuje každý deň. Trial sa líši od adventure režimu, hlavne tým že sú tam lepšie odmeny a je to väčšia výzva.

Posledný režim sú arény, kde bojujete proti 3 ďalším hráčom a boje sú tu naozaj rýchle. Vyhráva ten, kto má najviac killov a kill sa ráta vtedy, keď dáte posledný uder nepriateľovi. Takže kill stealing sa tu oplatí. Ak dvaja hráči majú rovnaký počet killov na konci časomiery, tak vyhráva ten hráč, ktorý získal tie killy ako prvý.

Hneď ako dobojujete, tak si utekáte vylepšiť výbavu a pochváliť sa s ňou ostatným. Máte tu 2 herne meny a to zlatky a diamanty. Ako býva zvykom pri takýchto hrach, tak diamanty sú ta prémiová mena.

Ale Ubisoft chce aby si hru užili aj free-to-play hráči, tak do hry dáva eventy, questy, denné odmeny, každé 4h free chestu a ešte battle pass. Ako vidíte, tak sa naozaj snaží.

Vylepšovanie výbavy vám príde na začiatku komplikované ale potom si poviete že jednoduchšie to nemôže ani byť. Každý armor má level a hviezdičky. Ak mu chcete dať viac hviezd, tak ho najprv musíte vylepšiť na najvyšší level a potom mu môžete pridať jednu hviezdu.

A to skombinovaním dvoch vecí s rovnakým počtom hviezd alebo armor runami. Keď ho vylepšíte, tak ho musíte levelovať opäť odznova.

Mighty Quest for Epic Loot vypadá dobre a hrá sa ešte lepšie a to aj v prípade, že do hry nechcete investovať peniaze. Pretože možnosti ako získať prémiovú hernú menu je nespočetne. Uvidíme ako sa to bude hrať po dlhšej dobe, zatiaľ by som hru odporúčal každému.

Predchádzajúci článokNové Plant vs zombies 3 prichádza s veľkou zmenou
Ďalší článokAko a prečo aktivovať Spotify prémium na rok
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na