Fortnite leaker oznámil, že do hry prichádzajú dve nové zbrane, ktoré sa našli v súboroch hry. Jedná z nich vypadá ako silná zbraň od Deadpoola.

Marvel a Fortnite už máju za sebou dlhé roky spolupráce a ich najnovšie spojenie prinieslo do hry challenge súvisiace s Deadpoolom. Teraz to vypadá, že nielenže dostaneme nové skin v podobe Deadpoola ale aj nové zbrane.

Fortnite leaker ‘spedicey1′ našiel v súboroch hry dve zbrane, jedna sa nazýva ‘MistyBop’ a druhá ‘Deadpool’s Dual Pistols’, kedy obe znejú zaujímavo.

Deadpoolove duálne pištole budú dávať 43 poškodenia na blízko 36,55 na strednú vzdialenosť a 32,25 na veľkú vzdialenosť, čo znamená, že s nimi budete môcť dať skvelé eliminácie na akúkoľvek vzdialenosť. V zásobníku sa nachádza 18 nábojov, čo je viac než dosť ak viete trafiť väčšinu svojich striel.

Je tu rovnako spomenuté aj ‘MistyBop’, a zatiaľ nieje isté o čo sa jedná. Jediné, čo o tomto vieme je, že to dáva 50 poškodenia a nabíja 5 sekúnd a ešte k tomu to ma nekonečno nábojov.

Niekto podotkol, že sa môže jednať o Proximity mines ale to nejak nesedí, navyše míny sa už v hre nachádzajú, tak prečo by sa nachádzali v kóde hry hneď pri Deadpool pištoliach.

Proximity-mines

Scoped AR, Slug Shotgun a helikoptéra

Ako náhle vyšiel patch 12.10, tak sa v kóde hry objavili aj dve nové zbrane, kedy sa môžeme tešiť na príchod vylepšenej Scoped AR a novej zbrane Slug Shotgun.

Leak nám ukázal aj príchod helikoptéry, ktoré ste mohli vidieť v trailery. Len pri helikoptérach sa bojím, že budú rovnako silné ako X4-Stormwing, ktoré boli nerfnuté vo 8. sezóne.

helikopter fortnite

Do Fortnite sa dostane v nasledujúcich týždňov množstvo itemov, už na ne stačí len počkať. Duálne Deadpoolové pištole znejú úchvatne ale stále ma zaujíma ‘MistyBop’, kedy premýšľam o akú zbraň sa môže jednať ale to uvidíme časom.

Predchádzajúci článokEpic oznámil obrovské zmeny v aim assiste Fortnite
Ďalší článokFortnite komunita žiada nerf “OP” Heavy Snipi
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na