Helikoptéry si pomaly ale isto razia cestu do Fortnite. Nedávny leak nám ukázal ako silné môžu v novej sezóne byť.

Od lodí až po nákupné vozíky, Epic pridal do Fortnite vozidla od výmyslu sveta a vypadá to tak, že sa dočkáme nového kúsku do zbierky.

Už trailer naznačoval, že v hre objavia helikoptéry ale to sme to ešte nemali potvrdené. No nedávny leak nám ukázal aké štatistiky a funkcionalitu budú helikoptéry mať.

helikopter fortnite

Helikoptéry by mali mať okolo 1500 HP a ako prvý tieto informácie uverejnil Francúzsky leaker ‘Yanteh’ a neskôr ich preložila komunita ‘FNBRHQ’. Zaujímave na nich je, že budu môcť dať poškodenie rôznymi spôsobmi.

Nárazom do nepriateľskej budovy dajú 150 poškodenia a keď vybuchnú tak dajú 450 poškodenia, čo zničí aj metalovú stenu. V minimálnej rýchlosti ak narámujete hráča, tak dáte 20 poškodenia ale ak ho narámujete v plnej rýchlosti, tak mu dáte 100 poškodenia.

S takýmito štatistikami mi helikoptéry pripomínajú X-4 Stormwing, ktoré museli byť vaultnuté v 8. sezóne. Neviem, či sa Epic ešte nepoučil a jeden takýto náraz je nebezpečný nielen pre jednotlivca ale pre celu squadu.

x-4 forntite nerf

Ďalšie OP vozidlo, ktoré bolo pridané v minulosti bolo B.R.U.T.E mech, ktorý zožal vlnu kritiky a neskôr ho musel Epic odstrániť z hry. Dúfam, že sa z tohoto všetkého poučil a helikoptéry budu vyvážene, aby tak nespôsobovali viac frustrácie než osohu.

Na druhej strane som rád, že sa do hry pravidelne pridávajú nove veci, čím si hra udržiava zábavu. Čo si myslíte o novej helikoptéry vy?

Predchádzajúci článokUpdate 12.10, Nový item, Bug fixes, Creative
Ďalší článokDve nové zbrane leaknute dataminermi Fortnite 2. sezóna
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na