Nový leak odhaľuje príchod anti-choppa raketometu a ak bude fungovať, tak môže byť dosť smrtiaci.

Keď sa prvá sezóna dostala ku svojmu koncu, tak hráči Battle Royale titulu dostali konečne nový obsah. V hre sme našli kompletne nové lokácie, NPC postavy a samozrejme nové zbrane v arzenálu.

Počas toho ako nová sezóna postupovala, tak sa nám začali ukazovať ďalšie a ďalšie leaknuté zbrane, ktoré neskôr Epic pridal do hry. No najviac sa hráči tešili z helikoptéry Choppa, ktorá nám uľahčila cestovanie po mape.

helikoptera-choppa-Fortnite

No už nebude tak efektívna ako predtým. Známy dataminer nám odhalil novú zbraň, o ktorej zatiaľ vieme len názov MistyBlop.

Podľa leakerových informácii ma byť nová zbraň raketomet, ktorá dokáže efektívne zamerať helikoptéry Choppa a dostať ich na par striel k zemi.

Leaker pri zbrani neodhalil žiadne obrázky, jedine čo nám ukázal sú dve zvukové nahrávky. Prvá je zvuk zameriavania helikoptéry a druhá je pre pilota Choppa, kedy vie, že ide na neho strela.

Niektorý fanúšici Fortnite sa pýtali otázku, či je zbraň potrebná, kedže jej jediná úloha je bojovať proti helikoptéram Choppa. Predsa len na výber sú oveľa smrteľnejšie zbrane, ktoré sa môžu viac zísť.

Jedno ale určite viem na isto, že pridanie tejto zbrane udrží hru fresh, preto som zvedavý ako zapadne do hry.

Zbraň bola odhalená už v minulosti spolu s Deadpoolovými pištoľami, navyše už máme zvukovú nahrávku, preto je obrovská pravdepodobnosť, že ju čoskoro uvidíme v hre.

K tomu ešte čakáme na 5 nových itemov, ktoré boli tiež nedávno odhalené. Čo si myslíte o navádzaciom raketomete MistyBop, bol by skvelou novinkou v hre?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na