Fortnite leak ukázal zvláštne správanie hlavného agenta Midasa, kedy ukazuje trofeje známych postav z 1. kapitoly. Čo to všetko znamená?

Midas bol do hry pridaný koncom Februára, na začiatku 2. sezóny. Skin, ktorý získate po dosiahnutí lvl 100 má zvláštnu schopnosť, kedy všetko čoho sa dotkne, sa premení na zlato.

Midas-Fortnite
Z Midasa padá jedna z najlepších zbraní Drum Gun

Meno je prevzaté po kráľovi Midasovi z gréckej mytológie, ktorý mal podobnú schopnosť len jeho dar sa zmenil v prekliate, keď premenil svoju vlastnú dcéru v zlatú sochu. Ak sú leaky správne, tak to bude prekliate aj pre Midasa.

Veľa fanúšikov, hlavne v dnešných časoch čaká, čo má pre nich Epic v zásobe. Najlepším spôsobom, ako ostať stále v obraze je sledovať rôzne leaky.

Leak o Midasovi pochádza od používateľa @spedicey, ktorý s nami zdieľal krátke nahliadnutie do midasovej miestnosti. Vypadá to, že rád loví ostatné postavy, kedy Midas môže byť badass tejto sezóny.

Toto video bolo overené množstvom ostatných leakov, kedy ďalší leak pochádza od @InsidetheBattleBus, ktorý zdieľal obrázok všetkých trofeji v midasovej vitríne. Dlhodobý fanúšici si určite spomenú na väčšinu postav, kedže sa tu nachádzajú všetky postavy skrz sezóny ako napríklad Tomatohead, BK, Lynx a podobne.

Keď sa pozriem na všetky tieto obrázky, tak si uvedomujem, že možno Midas nieje dobrá postava ale zlá a príbeh konečne naberá na obrátkach.

Dávalo by to cele zmysel, kedže datamineri našli aj doomsday device/zariadenie záhuby za ktorým stojí Midas. Pravdepodobne pred začiatkom novej sezóny uvidíme event, ktorý nám to všetko vysvetli.

Ak sa v príbehu niečo pohne, tak vás o tom budem informovať na stránke Mobileninja.

Predchádzajúci článokAká je hodinová mzda Fortnite Pro hráčov?
Ďalší článokFortnite sa začína pripravovať na Doomsday event
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na