Dni ubúdajú a my sa pomaly ale isto blížime k novej sezóne a nový leak v update 12.50 nám odhalil novú mechaniku, ktorú pravdepodobne uvidíme v novej sezóne.

Epic pridal do hry za tie roky množstvo itemov, no až s príchodom novej kapitoly vidíme v hre nové mechaniky. V 1. sezóne sme dostali možnosť plávať po ostrove v 2. sa nám predstavili henchmani a bossovia, no a v 3. by sme mohli dostať plávanie pod vodou.

Všetko to začalo astronomical eventom Travisa Scotta v ktorom sme mohli plávať pod vodou a hráči ihneď začali špekulovať o novej mechanike, kedy to vypadá, že v novej sezóne ju naozaj dostaneme.

plavanie-pod-vodou-Fortnite
Plávanie pod vodou sa môže stať v novej sezóne skutočnosťou

Leaknuty plagát 3. sezóny

Hneď ako vyšiel nový update, tak sa vierohodný dataminer ‘FortTory’, pustil do prehľadávania zložiek a našiel tam 3 nové súbory. Menovka na súboroch je “S13_Poster_Teasers” a každý si hneď domyslí, že to patrí k novej sezóne.

Prvý obrázok znázorňuje Meowsleca v nafukovacích rukávov. Hneď vedľa je plagát s domom, ktorý pláva na vode vďaka nafukovaciemu kolesu. No a na poslednom plagáte môžete vidieť plávajúceho agenta Peelyho, kedy sa pod ním nachádza obrovský žralok.

Inšpirácia filmom Čeľuste

Posledný plagát s agentom Peelym verne kopíruje plagát filmu Čeľuste, ktorý vyšiel v roku 1975. Nieje tu žiadny náznak toho, že by sme mohli v novej sezóne vidieť žralokov ale osobne sa tomu nebránim.

Posledná zaujímavosť je, že všetky plagáty máju v ľavom dolnom rohu rovnaké logo a to horiaci dáždnik.

Čeľuste-plagát
Plagát filmu Čeľuste z roku 1975

Nová sezóna je naplánovaná na 4. Júna a ak by sa niečo zmenilo, tak vás o tom budem informovať.

Predchádzajúci článokFortnite Update 12.50 – Nerf Heavy Snipi a aim assistu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na