Populárny YouTuber Lannan ‘LazarBeam’ Eacott s nami zdieľal glitch na nekonečno víťazstiev a glitch neviditeľnosti, kedy prosí Epic, aby tieto itemy vaultnul alebo odstránil.

Fortnite Battle Royale mal od roku 2017, kedy prvý-krát začal nespočetné množstvo glitchov. Už na začiatku 2. kapitoly bol glitch, kedy ste mohli prežiť najsilnejšiu búrku tým, že ste stali vo vode v Slurpy Swamp.

krabica-fortnite
Cardboard môže slúžiť aj na neviditeľnosť

Zdá sa, že LazarBeam našiel ďalšie OP glitche, kedy ihneď prosil Epic, aby s týmto niečo urobil. Lazarbeam dokopy ukázal 2 glitche, ktoré boli originálne odhalené GlitchKingom. Jeden vás zneviditeľný a druhý vám zaručí isté víťazstvo.

Je to až tak OP, že sa nebude čudovať ak uvidí nejaké itemy v budúcnosti vaultnuté. Prvý glitch je s krabicami, kedy ak správne skombinujete krčenie a mierenie, tak získate neviditeľnosť. Niektoré zbrane sú vidieť ale táka harpoona ja kompletne neviditeľná.

Istá výhra glitch

Druhý glitch je omnoho problematickejší a dovoľuje hráčom vyletieť vysoko a nedostávať poškodenie, kedy ostatný hráči proti tomu nemôžu nič robiť.

Na vykonanie glitchu potrebujete helikoptéru a grappler. S helikoptérou môžete maximálne vyletieť do výšky 280 m ale keď použijete grappler na pilota, tak môžete isť ešte vyššie.

helikoptera-choppa-Fortnite
Maximálna výška helikoptéry je 280 m ale vďaka grappleru môžete isť ešte vyššie

Lazarbeam sa dostal do výšky 2000 m, čo už bolo moc a helikoptéra sa začínala správať zvláštne, preto odporúča isť do výšky 500 m. K tomu ešte dodal, že glitche budu čoskoro opravené a Epic pravdepodobne vaultne nejaké itemy ako grappler alebo helikoptéru.

Tým by som si nebol taký istý, kedže som si ešte nevšimol ani jeden z týchto bugov zaznačených na ich Trello stránke. Vypadá to tak, že v hre ostanú trocha dlhšie a vy ich máte šancu vyskúšať.

Predchádzajúci článokKtorý boss je najsilnejší? Hodnotenie Fortnite
Ďalší článokUpdate 12.30 priniesol 2 nové itemy, patch notes Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na