Lannan ‘LazarBeam’ Eacott bol potrestaný banom, potom čo on a skupina hráčov skúšala stream sniping prank na jeho dobrého kamaráta MrFreshAsian.

Lazarbeamov vzťah s Click crew je založený hlavne na prankoch, kedy sa spolu s Freshom snažili zničiť hru, no väčšinou prankuje Lazerbeam Fresha, kedy mu vyplnil celú miestnosť balónmi alebo sa mu dostal do Fortnite účtu.

Tentoraz ho streamsnipoval spolu s ostatnými hráčmi. Musím pripísať body Freshovi, kedy sa výborne držal aj keď naňho išiel obrovský počet hráčov.

Lazerbeam to mal celé vymyslené. On a skupina hráčov sa dostali do zóny, kde sa ukryli v kroví a čakali, keď Fresh príde za nimi.

Armáda Peelyho čakajúca v krovi na Fresha

Fortnite teaming

Fresh si spokojne išiel do zóny, keď zrazu uvidel prvého Peelyho bežiac na neho, čo bol LazarBeam. Hneď za ním sa vliekla celá armáda peelyho skinov, ktorá sa ho snažila eliminovať. Najprv sa ho snažili dostať z kruhu pomocou bounce padu, ktorým sa ale Pro hviezda úspešne vyhýbala.

Preto Lazarbeam nasadil zbrane a išli viacej ofenzívnou cestou. Vypadalo to, že Fresh nemá šancu vyhrať túto hru ale v tom prišlo banhammer a zničilo každého Peelyho, ktorý obklopoval Fresha.

Pro hráč s nami zdieľal na Twittery krátku ukážku, ako sa ho Lazzarbeam snažil snipovať a čo sa stalo. Na čo Lazarbeam odpovedal, že jedine ako ho môže zastaviť pred memečkami, je mať Fortnite zamestnancov na jeho strane.

Lazerbeama a jeho priateľov teraz čaká 3-dňový ban za teaming ale ten potrebuje report, ktorý Fresh určite nevyplní proti svojím priateľom.

Predchádzajúci článokTri vaultnuté zbrane sa máju vrátiť do Fortnite
Ďalší článokUpdate 12.41, patch notes, Astronomical event a viac
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na