2. kapitola sa vrátila na každú platformu ale PS4, Xbox One a Nintendo Switch hlásia množstvo problémov.

Keď Fortnite vyšiel, tak nepatril k náročným hrám a mohli ste si ho užiť na každej platforme, no aj tak sa najlepšie hral na počítači. Vo väčšine prípadoch nebol Fortnite zanedbávaný na konzolách ale s príchodom 2. kapitoly sa všetko zmenilo.

Hráči na konzolách hlásia obrovské problémy, kedy hra už prestáva byť zábavná. Používateľ Redditu Nimbl_ zachytil všetky problémy, s ktorými môžete zápasiť na konzolách v jednom klipe.

“Cela výkonnosť dnešných konzol je zachytená v jednom klipe. Nemôžem vypiť shieldy, nemôžem strieľať mojou zbraňou (dokonca ju nemám ani v ruke), keď som dostal poškodenie, tak hre trvalo 5 sekúnd, kým to zaregistrovala a pri pokladaní trapky takmer zamrzla”.

Je pravda, že v poslednom čase je hranie na konzolách nie veľmi prívetivé, obzvlášť na PS4 a Xbox One. Vylepšené konzoly dokážu získať o trochu lepší výkon ale nieje to nič úžasné.

Hra sa nehrá skvelo ani na Switchi ale priznajme si to, hra tam nikdy skvelo nefungovala. Ako jediná platforma ponúka len 30 snímkou za sekundu, kedy na ostatných platformách si zahráte na 60 snímkoch Je zarážajúce, že výkon klesol takto nízko na začiatku novej sezóny.

Odporúčame:Ali-A hovorí: AUG je najlepšou zbraňou v 2. kapitole

NIntendo switch hranie
Hranie na Nintendo Switch

Verím, že to dá Epic do poriadku a viem, že Fortnite sa stal populárnym v roku 2017 a súčasné konzoly naň nestačia. Preto buď, musíme čakať na novú generáciu alebo dúfať, že to Epic opravy. Do komentára mi napíšte, či máte nejaké problémy, keď hráte Fortnite na konzole.

Predchádzajúci článokRybárska udica je hlavnou súčasťou Pro arzenálu
Ďalší článokMyth bol zabitý cheaterom, keď hovoril o Faze Jarvisovi
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na