Harley Quinn je teraz dostupná v item shope aj s challengami, vďaka ktorým odomknete ďalší štýl len si dávajte pozor na bug, pretože môžete prísť o svoje V-Bucks.

Nový film Birds of Prey prichádza do kín a na túto udalosť sa spojil Warner Bros a Epic, kedy 6. Februára pristal Harley Quinn skin v shope. K skinu sme dostali aj challenge, kedy to vypadá, že sme dostali dva skiny v cene jedného.

Harley Quinn štyl

Po pridaní tohto itemu sa objavili aj problémy, kedy si hráči všimli, že ak splnia challenge, tak ich môžu kúpiť znova. Za opätovné splnenie môžu získať ďalšie Exp a dokončiť tak Battle Pass pred koncom sezóny.

Problém v tomto je, že po zakúpení sa nič nestane a 400 V-Bucks je preč. Aj keď 400 V-Bucks nieje veľa ale aj tak nerád vidím takéto plytvanie.

Používateľ Redditu CyberYeet-YT ihneď tento bug nahlásil a hneď sa aj dočkal odpovede od zamestnanca Epicu, ktorý ho poprosil nahlásiť bug na oficiálnu stránku.

Aké sú Harley Quinn Challenge

Na zakúpenie skinu máte čas do 17. Februára, čo je dosť dlha doba na zistenie, či chcete alebo nechcete tento skin. Challenge k skinu sú jednoduché a dajú sa splniť v jednej hre.

Zoznam challengov:

  • Place top 30, 20 and 10 in Solos, Duos or Squads (1)
  • Hit weak points (100)
  • Deal damage with pickaxes to opponents (100)

Ako náhle tieto challenge splníte, tak nový štýl je váš.

Predchádzajúci článok
Ďalší článokCharacter creator Koncept, ktorý by uľahčil Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na