Hráči dostanú fall damage, keď skočia zo zipline do vody. Buďte opatrný!

Vo Fortnite existujú glitche vďaka ktorým nedostanete fall damage ale teraz sa karta obrátila a objavili sa glitch, kedy dostanete fall damage aj keby ste nemali.

Iróniou je, že keď sa spoja dve veci, ktoré by vám nemali dávať fall damage, tak nakoniec ho dostanete. Keď skočíte zo zipline, tak by ste nemali dostávať fall damage, to isté platí aj keď skočíte do vody.

Ale keď skočíte zo zipline do vody, tak fall damage dostanete. Toto nie je jediný klip, ktorý dokazuje tento glitch, to isté sa stalo aj hráčovi v Steamy Stacks.

Is this supposed to happen? from FortNiteBR

Obidvaja hráči boli na zipline a ani jeden z nich nemal dostať fall damage. Čo je horšie, u druhého hráča to bolo kritické poškodenie a musel počkať, keď ho oživí spoluhráč.

Obidvaja hráči boli na Xboxe ale sťažujú sa aj ľudia na iných platformách, takže nejde len o problém jednej platformy.

Odporúčame: Návod: Ako povoliť 2-fázove overenie na svojom učte

Somehow Died of Fall Damage from Jumping OFF a Zip Line and INTO WATER from FortNiteBR

Tento glitch sa dá považovať za jeden z tých horších, zatiaľ čo zaskočenie zo zipline na zem, je jeden z tých lepších. Naďalej platí, že ak skočíte zo zipline na zem, tak prvý skok nedostanete fall damage.

Vypadá to tak, že Epic sa snažil opraviť glitch zo zipline a namiesto toho to ešte zhoršil. Dávajte si odteraz pozor ako skáčete zo zipline. Do komentára napíšte, aké známe glitche poznáte.

Predchádzajúci článokČo všetko priniesol update 11.21 Fortnite
Ďalší článokJedna zmena, ktorá by pomohla looting systému Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na