Kto je najsilnejší boss v 2. sezóne? Poďte sa pozrieť na naše hodnotenie

S NPC vo Fortnite nieje sranda, skupina Hantchmanov vás môže jednoducho poslať do lobby. Najsmrteľnejšie NPC sú bossovia, kedy tu máme TNTinu, Midasa, Brutusa, Meowsclesa a Skye. Poďme sa pozrieť, ktorý z nich je najsilnejší.

5. TNTina

Bez váhania je najslabší boss v zozname TNTina, z ktorej padá Boom Bow. Najlepšie na nej je, že jej reakcie sú hrozne pomalé a má problém na vás vystreliť, nieto ešte eliminovať.

Neverím, že niekto dokázal zomrieť jej rukou, kedy jej trvá dlhý čas kým na vás odpovedá a určite nemá na poslednom mieste žiadnu konkurenciu.

tntina-Fortnite

4. Meowscles

Meowscles je rozhodnutie medzi 4. a 3. miestom. Heavy AR dokáže síce dať dosť poškodenia ale naopak pomaly strieľa a strely majú širší záber než iné mýtické zbrane.

Ano Meowscles vás dokáže jednoducho eliminovať ale ak dokážete nájsť skvele miesto, najlepšie zhora, tak je určite ľahší než ďalší 3 bossovia v zozname.

meowscles-challenge-6-týždňa

3. Skye

Skye je zo svojim Scarom dosť smrtiaca ale nemá toľko killov ako Brutus alebo Midas. Väčšina týchto zbraní závisí od rýchlosti streľby, preto sa Midas a Brutus nachádzajú na popredných miestach.

Ktorý boss je najsilnejší_ Hodnotenie Fortnite.

2. Midas

Midas ma v hre určite najviac killov zo všetkých bossov a jeho zbraň Drum Gun, dokáže narobiť obrovskú neplechu, hlavne v rukách skúsenejších hráčov.

Najnovší člen Team Liquidu, by sa určite mohol jednoducho dostať na 1. miesto v našom rebríčku ale killy niesu všetko. Možno má najlepšiu zbraň zo všetkých bossov ale prostredie ho drží trocha na uzde.

Je jednoduchšie bojovať proti bossovi v Agency než v Grotto, kedy Brutus má len par uhlov, kde sa s ním dobre bojuje.

1. Brutus

Brutus a Midas sú určite najsilnejší bossovia v hre, preto je medzi týmito dvoma ťažké rozhodnúť. Na druhu stranu Brutus zničil pro hráčom par turnajom, kedy eliminoval MrSavage na FNCS duo Cash Cupe.

Možno nemá taký počet killov ako Midas ale určite je najťažší boss v boji jeden na jedného. Keby mal bojovať Midas a Brutus 1v1, tak Brutus určite vyhrá, vďaka svojmu minigunu, dokáže dať viac poškodenia v krátkom čase.

Toto je podľa mňa rebríček najsilnejších bossov vo Fortnite, do komentára mi napíšte, kto je podľa vás najsilnejší boss 2. sezóny.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na