Fortnite Battle Royale je obrovská hra a často sa stáva, že hráči čelia nejakému bugu, tentoraz kvôli tomuto bugu prehrávajú hru.

Emoty slúžia na komunikáciu uprostred boja alebo sa môžete vysmievať padlým nepriateľom a teraz vás môžu stáť aj víťazstvo.

Používateľovi Redditu xsmith952 prišlo fajn, dopadnúť na dom v Salty Springs. Mal len pár nepriateľov v okolí, kedy si mohol vyzdvihnúť skvelý early loot. Po prvom údere pickaxe mu došlo, že niečo nieje v poriadku.

Salty springs

Všimol si, že textúry sa nenačítali správne a to ovplyvnilo fungovanie základných funkcii. Chcel tento problém vyriešiť, tak sa rozhodol použiť emote ale to nebol dobrý nápad a prepadol sa pod mapu.

Nezasekol sa v dome ale pod domom a z tejto fázy už nebolo uniku. Xsmith952 tak zažil bolestivú skúsenosť s bugom, ktorý sa objavuje na konzolách.

Under the map at Salty Springs from FortNiteBR

Vo veľmi malo prípadoch sa stáva, že sa správne nenačítajú textúry. Hráči sa v takomto prípade snažia použiť emote a tým spadnú pod mapu, odkiaľ nieje uniku.

Bug sa týka len konzolových hráčov, ktorý hrajú Fortnite na PS 4 alebo Xbox One. V 2. kapitole sa snaží Epic viac zamerať na opravu bugov, než na pridávanie nových itemov ale stále sa v hre objavujú nejaké tie bugy. Aký bug sa vám stal v poslednej dobe?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na