V 2. kapitole sa nachádza množstvo jazier a riek, čo je skvelá možnosť pre ATV(all terein vehicles), ktoré by vyriešilo problém s nedostatkom mobility.

Hneď, ako skončil event čiernej diery, tak nám Epic ukázal novú mapu, ktorá je popreplietaná jazerami a riekami. Takýto terén je výborný hlavne pre novú mechaniku rybárčenia, no nie pre mobilitu.

Fortnite rybarčenie.

Lode sú skvelými dopravnými prostriedkami ale zišla by sa tu možnosť, ktorá by bola rovnako dobrá pre vodu aj súš. A tu zasahuje používateľ Redditu, “cosmicSpitfire” a ukazuje nám koncept vozidla, ktoré pláva po vode a jazdí po súši, nazval ho Quadsplasher.

Toto vozidlo by určite veľa hráčov ocenilo a cosmicSpitfire vysvetľuje koncept hlbšie. “Moja myšlienka je, že tu bude tlačidlo na menenie režimov. V prvom režime bude vozidlo skvelé vo vode ale hrozné na súši.

V druhom režime sa zmení na klasický Quadcrasher, ktorý sa nebude môcť hýbať, keď vojde do hlbokej vody. Remixovaná verzia starého Quadcrashera, ktorá nebude môcť ničiť budovy ale zato dostane mobilitu”.

The Quadsplasher: A vehicle that floats on water, but also drives on land from FortNiteBR

K tomuto celému by som len dodal, že tlačidlo mi príde nepotrebné a lepšie, keby menenie režimov fungovalo automaticky. Dizajn ATV je skvelý, až na to lano, kedy neviem nájsť jeho využite vo Fortnite. Ale inak je vozidlo skvelý koncept pre hráčov, ktorý chcú jazdiť po rôznych povrchoch.

Tato myšlienka sa stala medzi hráčmi populárnou a určite je potrebná možnosť rôznorodej dopravy po mape 2. kapitoly. Niektorý používatelia poznamenali, že skvelá možnosť mobility tu už je. Tým mysleli lode ponúkajúce boost, ktorý vás prepraví aj po súši.

Preprava lodou

Quadsplasher je skvelé vozidlo, ktoré by pomohlo novej mape vyriešiť problém s mobilitou. Do komentára napíšte, či si myslíte, že by sa tento nápad v 2. kapitole ujal.

Predchádzajúci článokFaze Jarvis dostal ban vo Fortnite, používal Aimbota
Ďalší článokFortnite patch 11.11 priniesol Harpoona gun a malé zmeny
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na