Looting system môže byť perfektne vybalansovaný, stačí zmeniť len jednú malú vec.

V 2. kapitole sa zmenil kompletne looting system a všetko je zrazu omnoho vybalansovanejšie. Dokonca vývojári vypočuli hráčov a dali do chesty najžiadanejšiu zbraň shotgun.

Prvej ste v cheste mohli nájsť len combat shotgun aj to nebolo nadlho. Teraz sa to zmenilo a v cheste môžete nájsť všetky shotguny, čo je oveľa lepšie riešenie.

Odporúčame: Ako ničí skill-based matchmaking 2. kapitolu Fortnite

veľký loot

Chesty máju od 2. kapitoly spawn rate 100%, čo znamená, že stačí poznať landing spot a všetok loot je váš ale je tu jeden malý problém. Predstavte si, že dopadnete, otvoríte chestu a vaša prvá zbraň je sniperka. Čo je najhoršia možnosť prvej zbrane a pravdepodobne ste mŕtvy.

Užívateľovi Redditu sa táto udalosť stala 3-krát za sebou, kedy dopadol a našiel 3 sniperky v 3 rôznych chestách. Teraz si predstavte, že neďaleko vás je hráč a vaša jediná zbraň je sniperka, asi nemáte veľkú šancu vyhrať súboj.

Odporúčame: Kvôli glitchu dostanete fall damage aj keby ste nemali

Fortnite…Am I joke to you? ? from FortNiteBR

Tato situácia by sa dala vyriešiť jednoducho, stačí odstrániť možnosť, získať sniperku z chesty. Nezáleží v akej kvalite je, ak je to prvá zbraň, tak vám kazí hru.

Sniperka je najmenej užitočná zbraň, ktorú môžete nájsť ako prvú v cheste. Všetky ostatné zbrane ako assaultky, shotguny, ba dokonca aj pištole sú oveľa lepšie prvé zbrane.

Zamyslite sa nad tým, 10 sezón sme žili s tým, že nemôžeme nájsť shotgun v cheste, preto by určite nevadilo, keby sme tam nemohli nájsť sniperku. Verím, že táto zmena by pomohla looting systému, aby bol o niečo vyrovnanejší.

Do komentára napíšte, čo si o tejto myšlienke myslíte.

Predchádzajúci článokKvôli glitchu dostanete fall damage aj keby ste nemali
Ďalší článokČo všetko musíte vedieť o Star Wars evente Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na