Pri čakaní na druhu sezónu druhej kapitoly si rozoberieme teóriu, ktorá naznačuje príbeh druhej kapitoly.

O jeden mesiac sa nám končí prvá sezóna druhej kapitoly a jedna sa o najdlhšiu sezónu vo Fortnite. Najhoršie na tom je, že sme sa pri nej nedočkali žiadneho väčšieho updatu, okrem Winterfestu.

winterfest-Fortnite

Navyše príbeh prvej sezóny je zanedbaný, kedy nevidíme žiadnu kométu, ktorá by sa približovala k ostrovu alebo ružovú kocku pohybujúcu sa po ostrove.

Jediná výnimka sa týka 8 ball vs. Scratch skinu, ktorý podlieha korupcii alebo sa prehrieva. Korupcia začína na leveli 100 a u konca je okolo levelu 300 ale stále nevieme, prečo tomu tak je. V prvej kapitole sme mali aspoň visitora, ktorý trocha naznačoval príbeh, zatiaľ čo teraz nemáme žiadne vodítko.

8-ball-vs-scratch-korupcia

Alebo sa mýlim a mi niečo máme? Používateľ Redditu Atomicapples poukázal na množstvo teleskopov, ktoré sa nachádzajú na ostrove. V prvej kapitole sme ich mali len pár ale teraz ich tu je obrovská hromada. Všetky tieto teleskopy ukazujú do nebies.

Fortnite teleskop

Neviem presne, načo tam ukazujú ale určite to nejak súvisí s príbehom. Obyvatelia tohto ostrova sú omnoho inteligentnejší, kedy nenechajú Kevinom zničiť ostrov ale naopak využívajú jeho energiu v Steamy Stacks.

Je ťažké hovoriť, čo presne ukrýva príbeh 2. kapitoly v tomto štádiu. Jedine, čo nám ostáva je, čakať na nový obsah od Epicu. Čo si myslíte? Načo poukazujú všetky teleskopy?

Predchádzajúci článokAko vyriešiť bug s vianočnou pančuchou?
Ďalší článok5 najvzácnejších pickaxy, číslo 1 ma len par ľudí
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na