Nie je žiadnym prekvapením, že Epic pre nás chystá Novoročný event. My už pravdepodobne vieme, o čo sa bude jednať.

Hráči Fortnite si už zvykli, že Epic pre nich často robí rôzne eventy alebo crossovery. Z crossoveru Star Wars, sme mohli vidieť krátku ukážku filmu Rise of Skywalker a tiež do hry pribudli svetelné meče.

Oslava nového roku nie je nič nové pre Fortnite a hráči si už všimli indíciu, ktorá naznačuje, o čom bude Novoročný event vo Fortnite.

Minuloročný event bol odpočet do nového roka, potom čo odpočet skončil, tak nebo zachvátil ohňostroj a disko guľa sa vznášala vo vzduchu. Disko guľa nútila každého tancovať a nezáležalo na tom, kde ste sa na mape nachádzali.

Tento event sa opakoval každú hodinu, až pokým neskončil a my sme sa vrátili naspäť do klasického Battle Royalu. Aj keď nevieme s istotou povedať, čo sa chystá tento rok ale už bola nájdená obrovská disko guľa na oblohe, čo môže značiť, že sa bude opakovať ten istý event spred roka.

Disco ball in the sky has appeared for new years in replay! from FortNiteBR

Tuto guľu odhalil užívateľ Redditu NoVa_Iwarrior, a môžete si ju všimnúť v replay mode ak sa pozriete na oblohu. Ešte nie je oficiálne potvrdené, že sa bude opakovať ten istý event, čo aj minulý rok. Pokojne sa môže stať, že disko guľa bude mať úplné iný efekt ako minulý rok.

Aký novoročný event si myslíte, že bude tento rok?

Predchádzajúci článokAk kupujete V-Bucks z tretích strán, môžete o ne prísť
Ďalší článokAko získať Snowy Pickaxe zadarmo vo Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na