Na Austrália Open Summer Smash turnaji sa 2. Februára odohrajú sola, kedy môžete získať in-game itemy zadarmo.

Zas a znovu je Fortnite pri prvom tenisovom podujatí 2020 a veľa Battle Royale hráčov súťaži v 400 000$ šampionáte. Dneska si vychutnávame tria a zajtra si užijeme sola, pri ktorých môžeme získať zaujímave in-game itemy.

Tento turnaj sa bude premietať zajtra na Australian Open Twitch kanály. Jediné, čo musíte splňovať je, mať prepojený svoj Twich účet s Epic účtom.

To môžete urobiť jednoducho, kliknutím na tento odkaz, kde nájdete možnosť prepojiť Twitch a Epic účet.

In-game itemy, ktoré dostaneme zadarmo budú pravdepodobne spreje, wrapy, skiny a podobné kozmetické doplnky. Oceania a Austrália môžu získať nejaké zaujímavé veci súťažením na Summer Smash online turnaji.

Fortnite-Summer-Smash-2019

Summer smash nebol čisto len pre najlepších hráčov Fortnite ale tiež v ňom bojovali najlepší streamery, kedy trofej za prvé miesto si odniesli Clix a Tarik Cohen.

Predchádzajúci článok5 zaujímavosti o Fortnite, ktoré vás prekvapia
Ďalší článokČo všetko vieme o príbehu 2. kapitoly Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na