Hráči po celom svete vyhadzujú všetky itemy z inventára a bojujú zo svetelnými mečmi, aby si poctili Star Wars crossover.

Videli sme tento rok množstvo crossoverov a tentoraz sa Fortnite zameral na svet Star Wars. Ako do kín prichádza nový diel serie, tak do Fortnite prichádzajú aj nové itemy z tejto frančízi, vrátane svetelných mečov.

Svetelný meč je nová zbraň na blízko a hráči v poslednom súboji 1v1 vyhádžú všetky itemy a dajú si súboj zo svetelnými mečmi. Nezáleží na tom, či ste získali tie najlegendárnejšie zbrane alebo máte výhodu nad protivníkom.

svetelný-meč-bojovanie

Všetky veci z inventára idú preč a začína sa čestný súboj zo svetelnými mečmi. Je to zaujímavejšie, kedže poznáme len klasickú cestu, kedy sa kruh zužuje a vy po sebe strieľate.

Teraz vyhádžete všetky zbrane a bojujete dovtedy, kým neostane posledný hráč v hre. Vypadá to tak, že Star Wars spája komunitu novou cestou.

Takýto duel nám ukázal používateľ ReddituPerdite“, keď ostávali posledný dvaja hráči, tak vytiahol meč a autenticky súboj zo svetelnými mečmi sa mohol začať.

He gave up the highground. Bless you honorable Jedi from FortNiteBR

Podobný duel nám ukázal aj používateľ “Williambash“, kedy bol na konci porazený mečom Kyla Rena a temná strana zvíťazila. Aj keď si hráči užívajú Fortnite crossover, tak nie všetci zdieľajú podobné zmýšľanie.

Napríklad “Tfue” nieje rad za pridanie týchto itemov do hry a pravdepodobne ho v Star Wars dueli neuvidíme. Zúčastnili by ste sa takého duelu alebo ste naopak proti svetelným mečom?

Predchádzajúci článokMark Hamill a Ninja nám prinesú nový obsah do Fortnite
Ďalší článokUpdate 11.31, čo všetko o ňom vieme Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na