Hráči si myslia, že Epic obmedzil množstvo mini shieldov, ktoré sa nachádzajú v hre. Tento klip potvrdzuje túto teóriu.

Epic konečne vydal po dlhom čase oficiálne patch notes a my už konečne vieme niečo s určitosťou povedať. Ale stále sme sa nedočkali pravidelných patch notes, ktoré by ukazovali všetky zmeny v hre.

Bez komunikácie s Epicom sme dostali niekoľko updatov, kde nevieme s presnosťou povedať, čo všetko sa zmenilo a o niektorých zmenách môžeme len diskutovať. Jednou z takýchto zmien je redukcia mini shieldov.

Odporúčame: x2Twins ukázali najlepšiu stratégiu s Harpoon Gun

Mini-shield-Fortnite

Zredukoval Epic množstvo mini shieldov? Nedá sa to povedať na isto ale je vidieť, že v hre sa už nenachádza toľko shieldu ako predtým. Tiež viem pochopiť, prečo by Epic redukoval počet mini shieldov. Dôvod je, že nás chce viac nabádať k novej mechanike rybárčenia.

Používateľovi Redditu Brogan0 pravdepodobne neprialo šťastie a dostal tak tento problém do popredia. Na Reddit postol 2 minútové video, kde otvoril celkom 24 chestiek a ani v jednej z nich nenašiel mini shieldy.

Odporúčame: Tactical shotgun dostal vylepšenie v update 11.11

I opened 24 chests without mini shields, this shouldn’t be possible. from FortNiteBR

Vo videu si môžete všimnúť, že Brogan musel otvoriť 17 chestiek, aby dostal svoj prvý veľký shield. Dokopy otvoril 24 chestiek a v žiadnej z nich nenašiel mini shieldy. Až keď Brogan eliminoval ďalšieho hráča, tak dostal svoj prvý mini shield.

Či znížil Epic spawn ratio shieldov je ťažko povedať bez oficiálnych patch notes. Cítite, že sa v hre nachádza menej mini shieldov?

Predchádzajúci článokx2Twins ukázali najlepšiu stratégiu s Harpoon Gun
Ďalší článokUž máme odhalené vianočné skiny, song a zmeny v mape
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na