Heavy Shotgun by sa hodil do súčasnej mety. Tu je ukážka, ako by to cele fungovalo.

Epic zmenil cely weapon loot zo začiatkom 2. kapitoly. No najviac sa zo všetkých zbrani zmenili shotguny, kedy Pump Shotgun dostal re-dizajn a nižšie tiery udeľujú menšie poškodenie.

Ktorý shotgun je najlepší, je ťažko povedať, aj keď podľa Nickmersa je to Pump Shotgun. No na druhej strane máju niektorý hráči radšej taktikalku, kedže vás moc nepotresce ak missnete strelu.

S istotou vieme povedať, že najhoršími shotgunmi sú sivý a zelený Pump Shotgun, kedy by som dal v rebríčku najlepších zbraní vyššie pickaxe ako sivý Pump Shotgun.

Teraz je meta shotgunov nastavená tak, že zoberiete taktikalku, pokiaľ nenájdete epicku alebo legendárnu pumpku. Stáva sa aj to, že niekto má radšej taktikalku, ako napríklad ja.

Bolo by skvelé pridať ďalší shotgun ale určite nie Combat, Drum alebo Double Barrel. Jediný skvelý kandidát je Heavy Shotgun.

Heavy can fit in this meta ! from FortniteCompetitive

V grafe je ukázané, rozdielne poškodenie Pump a Heavy Shotguny. Kedy Pump má väčšie poškodenie ale zase nieje taký dobrý na väčšiu vzdialenosť ako Heavy. To znamená, že Heavy Shotgun by dával väčšie poškodenie zdiaľky.

Problém je, že potom by Epic musel vyvážiť všetky tiery od sivej po legendárnu ale nápad to nieje určite zlý. Nevieme ako bude pokračovať shotgun meta, najlepšie bude počkať na ďalšiu sezónu.

Myslíte si, že sa Heavy Shotgun hodí do súčasnej mety?

Predchádzajúci článokAko vylepšiť svoj landing, vďaka malému triku
Ďalší článokČo všetko sme dostali v update 11.40 Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na