Ani sme si poriadne nevychutnali expanziu Rise of Shadow a Blizzard už oznamuje ďalšiu s názvom Saviors of Uldum. Blizzard nám už trailerom naznačoval, že tematika novej expanzie budú dobrodruhovia z League of Explorers.

Toto sa potvrdilo až novým trailerom, kde môžeme opäť vidieť známu štvoricu a to Branna, Elisu, Rena, Finleyho. Najzaujímavejšou kartou vtedajšej expanzie bol Reno Jackson, ktorý vám dobil cely život pokiaľ ste nemali žiadne duplicitné karty v baličku.

V novej expanzii sa môžete tešiť na nový keyword: Reborn. Čo je niečo ako deathrattle, len s tým rozdielom že minion sa vráti späť do hry s jedným životom. Znie to zaujímavo a som zvedavý ako bude tato mechanika fungovať.

Ďalej tu máme silne Plague spelly pre Priesta, Shamana, Warriora, Warlocka a Rogue. Tieto spelly budu AOE typu a jeden je odhalený pre Priesta a príde mi až moc OP. A tiež nové karty ktoré produkujú Lackey minionov.

S príchodom novej expanzie sa vrátia do hry questy a po splnení vždy dostanete vylepšenú hero power. Zatiaľ boli odhalené len 3 questy na ktoré sa môžete pozrieť dole.

Aby sa príbeh dokončil, tak príde aj adventure mod, ktorý je ale chystaný o mesiac neskôr a to niekedy v Septembri. Ak sa do hry prihlásite 90 dni potom ako vyjde expanzia, tak môžete získať zadarmo legendárny quest. Expanziu si môžete pred objednať v dvoch balíčkoch

Saviors of Uldum Bundle – $49.99

  • 50 Card Pack
  • Elise Starseeker card back
  • Golden Legendary Card

Saviors of Uldum Mega Bundle – $79.99

  • 80 Card Packs
  • Elise Starseeker Druid Hero
  • Elise Starseeker card back
  • Golden Legendary Card

Ako vidíte tak Blizzard nám pripravil baličky na ktoré sme zvyknutý. Ak ste fanúšikom Hearthstone, tak si určite nenechajte tieto baličky ujsť. Dole si môžete pozrieť všetky odhalené karty. Ak chcete vedieť o všetkých odhaleniach, tak vám odporúčam stránku Hearthpwn.com.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na