V boji na sociálnych sieťach medzi Turner ‘Tfue’ Tenney a Tyler ‘Ninja’ Blevins, Jessica Blevins. Ninjova žena obvinila Tfueho, že sa snaží živiť na manželovej sláve, pretože mu dochádzajú peniaze.

Všetko to začalo tým, že Tfue omylom zdieľal číslo Mr. Beasta verejne a k tomu ešte streamoval turnaj kameň, papier, nožnice na svojom kanály aj keď to malo byť streamované len na YouTube MrBeasta.

Ninja na to ihneď reagoval, kedy kritizoval Tfueho, že streamoval turnaj na svojom Twitch kanáli aj zato, že zdieľal číslo na MrBeasta verejne.

Hádka medzi Tfue
Ninja a Tfue ešte v časoch, keď proti sebe nebojovali

Tfue sa ospravedlnil MrBeastovi a ihneď donatol $10 000 dolárov na jeho stream. K tomu sa vyjadril k Ninjovi na Twitteri, “Ninja trepe somariny, pretože je p**a a potrebuje zavrieť jeho drzú hubu”.

Na tento twitt sa vyjadrila, blevinsova manželka, kedy povedala, “Nejako sa všetci snažia obviniť Ninju(ako vždy), preto som musela zasiahnuť”.

Načo sa vyjadril Turnerov brat, “Tfue je jeden z najväčších streamerov na svete a jednoducho chcel zdieľať tento moment zo svojím fanúšikmi”. Jessica sa k tomu vyjadrila, že Tfue nemá dostatok peňazí a je zúfalý, preto sa chce priživiť na sláve jeho manžela.

Tiež dodala, že sa snaží o verejne boje, aby vytvoril drámu, čím prinesie na seba viacej fanúšikov a pozornosti. Načo jeho brat odpovedal, že poslal $10 000 na stream MrBeasta, pretože sa cítil zle a nepozná jeho brata.

Hádka sa skončila až potom, čo obaja uznali, že každý robí chyby, no Jessica ešte dodala, že vždy zato vinia Tylera.

Tfue a Ninja sú jedny z najväčších hviezd Fortnite a nevypadá to, že si niekedy v budúcnosti spolu zahrajú dua.

Predchádzajúci článokAko Epic skrýval koncert Travisa Scotta pred dataminermi
Ďalší článokMuselk sa vyjadril – rankovací system potrebuje zmenu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na