Väčšina z nás si chce zahrať dobrú offline hru na Android, ale nechce za ňu platiť. A preto prehľadávate hodiny a hodiny google play, aby ste našli hru, ktorá je free a zároveň zábavná.

A google play obsahuje množstvo takýchto skvelých hier. Ale my hráči sme viac a viac rozmaznanejší, a tak je ťažké nájsť hru ktorá by uspokojila každú hráčskú dušu. Každý z nás preferuje iný žáner a každá hráčska duša je odlišná, preto so pre vás zostavil rebríček 7 titulov, ktorý obsahuje tie najlepšie free offline hry pre Android.

7. Smashing Rush : Parkour Action Run Game

Prvou hrou v našom rebríčku je Smashing Rush : Parkour Action Run Game, ktorá vás hneď očarí svojou krásnou grafikou. Hra sa ovláda jednoducho pomocou dvoch tlačidiel Jump a Dash. Úlohou hry je preskákať cez prekážky a dostať sa do cieľa.

Aby v hre bola aj nejaká výzva, tak počas toho ako skáčete cez prekážky sa snažíte pozbierať čo najviac jedla, za ktoré získavate hernú menu. Tu môžte využiť na nákup skinov.Taktiež v hre mate nespočetné veľa skinóv, od vozičkára až po fialového Hulka.

6. RaRally Racer EVO®

RaRally Racer EVO® je dôkazom toho že na mobile existuje aj skvelé závodné hry. V hre sa zhostite úlohy závodníka Rally. Ako v každej Rally hre je vašou úlohou dojsť do cieľa ako prvý a popritom musíte prejsť nehostinným terénom. Aby ste sa pritom nenudili, tak v hre nájdete veľké množstvo vozidiel a máp.

5. Faraway 4: Ancient Escape

Ďalšia hra zo zoznamu Free offline hry pre Android potrápi vaše mozgové bunky. Faraway 4: Ancient Escape je už 4. pokračovanie série Faraway, ktoré vás zavedie do minulosti kde budete musieť čeliť rôznym hlavolamom. Za vyskúšanie stoja určite aj ostatné diely série. Za zmienku stojí, že každý diel série sa odohráva inom ročnom období.

4. Robots Destroyer: Red Siren

Nová futuristická hra: Red Siren od štúdia IsTom Games, kde sa chopíte riadenia futuristickej lode. Vašou úlohou je pomocou futuristickej lode zničiť vlný nepriateľských tankov, lietajúcich robotov , bojových lodi a ostatných nepriateľských vynálezov.

O vylepšenie lode sa určite nemusíte báť na výber mate z veľkého arzenálu ako je napríklad: Plazma kanon, guľomet, rôzne bomby a to zmienil malý kúsok. Hra vás zaujme nielen obrovským arzenálom ale aj veľkým množstvom máp, ocenení a tiež aj rôznorodosťou nepriateľov.

3. The Fear 3 : Creepy Scream House Horror

Ak patríte presne ako ja, k fanušíkom hororov, tak vás určite poteší táto hra. V hre sa snažíte vyslobodiť svoju rodinu, ktorá je uväznená v dome. Lenže to nieje obyčajný dom, tento dom obýva strašidelná Marta, ktorá je viacej mŕtva ako živa.

Vy sa tak snažíte plniť úlohy, ale musíte myslieť na to, že Marta sa môže kedykoľvek objaviť za vami. Temna atmosféra a skvela zvuková stránka hry spôsobí to, že sa budete báť večer zaspávať sami.

2. Z.O.N.A Shadow of Lemansk Lite

20 rokov ste sa schovávali v podzemí a tuneloch ale je čas vyjsť na povrch. Lenže zistíte že vonku nieje všetko ako bolo a apokalypsa zmenila všetko čo sa dalo.

V roku 2014 vypukla apokalypsa, ktorá zničila väčšinu ľudstva a premenila tak Zem na neobývateľnú pustinu a len hŕstka ľudí sa schovala v Černobyle aby prežili.

Z.O.N.A Shadow of Lemansk Lite je strieľačka z prvej osoby od štúdia
AGaming+. Ktoré nám prinieslo nebezpečnú akciu s skvelými stealth prvkami v jednej z najlepších survival hier.

1. Clockwork Damage – The Ultimate Shooter

Náš rebríček uzatvára hra Clockwork Damage v ktorej si užijete nespočetné množstvo akcie v stovkách misiách a kapitol. A aby ste si toto šialenstvo užili čo najviac, je pre vás pripravene obrovský arzenál smrtiacich zbrani. Široký výber nieje len v arzenále zbrani ale medzi customizaciou charakteru.

Ak by ste sa cítili, že v hre ste dobrý tak aj na vás vývojári mysleli a obohatili hru o rebríček najlepších hráčov. Clockwork Damage je tak hra s nadupanou akciou a nekončiacou zábavou.

A ktorá hra sa vám páčila najviac vám? Za to môžte zahlasovať dole v ankete. Ak však preferujete hry pre viacerých hráčov, tak si určite pozrite článok o multiplayerových hrach.

Najlepšia Free offline hra pre Android

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článokČo všetko môžeme očakávať od Samsung Galaxy S10?
Ďalší článokTop 8 navigácii zadarmo pre tvoj mobil
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na