Už po tretí krát sme sa dočkali eventu Fortnitemares, ktorý priniesol zmeny mapy a nový režim, kde bojujete proti Storm Kingovi.

Je to prvý krát, čo máme Halloweenský event na novej mape a je vidieť, že sa Epic snaží. Môžete si všimnúť, že väčšina miest je pokrytá Halloweenskou dekoráciou a najviac je to cítiť v Pleasant park, Frenzy Farm, Retail Row a Weeping Woods.

Ihneď pri prvej hre ste si určite všimli, nový Battle Bus, ktorý je oblečený do halloweenského kabáta. Máme tu aj nové lokácie alebo lepšie povedané, staré lokácie premenované na nové a to sú Haunted Woods, Spooky Farm, Ghost Town. Vo všetkých týchto lokaciach je vašou úlohou nájsť chestu.

Ghost Town

Ghost Town je najzaujímavejšia lokácia zo zoznamu, v klasickej mape nemá názov ale nájdete ju neďaleko Steamy Stacks. Nájdete tu 3 domy a každý z týchto domov má nejaké zameranie. Napríklad prvý je zameraný na chrliče, kedy je cely dom nimi zaprataný.

Čo je zaujímavé na týchto chrličoch je, že pokiaľ sa k ním priblížite, tak sa im zasvietia oči, to znamená, že tieto chrliče sú živé. V dome ich nájdete pozerať televízor, hrať karty, alebo strašiť gnoma, ktorý sa nachádza v posteli

Druhý je pre mňa najstrašidelnejší, kedže celý dom je plný pavúkov a pavučiny. Pavúci sú výborne spracovaný, je to kombinácia farebnosti a strašidelnosti. V dome sa snažia pavúci jedného plyšového maca zhodiť a ďalšieho zjesť.

Posledný dom je venovaný duchom, ktorý tam buď stoja alebo sú zavesený. V hre máte aj levitujúce boxy, po ktorých zničení, dostanete 70 dreva a uvoľníte ducha zo zajatia. Levitujúce boxy môžete nájsť v ktorejkoľvek lokácii.

Ghost Town

Haunted Forest

Haunted Forest je premenované Weepings Woods, nájdete tu Halloweensku dekoráciu, ktorá vypadá perfektne. Hlavne ta pavučina, ktorá s kombináciou s pavúkmi dodáva lesu tu pravú atmosféru.

Haunted Forest

Spooky Farm

Spoky Farm je premenovaná Frenzy Farm, najväčšie zmeny dostala hlavne stodola, kde môžete vidieť samé creepy veci, ako strašiaka, pavúkov, duchov a tak ďalej.

Spooky Farm

Storm King

S novým eventom prichádza do hry aj nový režim, v ktorom čelíme samotnému Storm Kingovy. Najprv mu musíte zničiť rohy a až potom sa dá zničiť celý, po jeho porazení získate dáždnik.

Storm king

Zhrnutie

To sú zatiaľ všetky zmeny, ktoré nový Fortnimares priniesol, o ďalších zmenách vás budeme pravidelne informovať na blogu alebo vo facebookovej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na