Fortnitemares je tu už po 3 krát a my si povieme, čo všetko o ňom vieme a aké skinny dostaneme, dokonca sa vracia Ghoul Trooper.

Halloween je za rohom a s ním prichádza nový event Fortnitemares. V prvej časti sme dostali pumpkin bazooku. Druhá časť bola zaujímavejšia a my sme bojovali s Kevinom, ktorý spawnoval huskov. To sa nie všetkým hráčom páčilo a niektorý tento event nemali v láske.

Už prebehli malé zmeny, ktoré si mohol všimnúť len málokto. Napríklad základný pickaxe bol upravený alebo marshmello pickaxe zmenil raritu na icon series.

Marshmello pickaxe
Marshmello pickaxe zmena na icon series

Kedy začína

Fortnitemares začína zajtra 29. októbra, čo je 2 dni pred Halloweenom. Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom čo prinesie ale určite môžeme očakávať nové zbrane a zmenenú mapu. Najväčšia pravdepodobnosť je, že budeme bojovať proti huskom ale ako vravím, zatiaľ vieme len málo informácii.

Detaily o evente

Predpokladám, že dostaneme nejaké free challenge, za ktoré získame cosmetic veci, zatiaľ môžeme len hádať, čo pre nás Epic pripravil, preto nejdem vyvodzovať žiadne závery.

Skiny

Nejakých skinov sme sa už dočkali a jedným z najkrajších je Big mouth, inak väčšina z nich súvisí s Final Reckoning.

Navrat Ghoul Trooperky

Niekedy sa hádam dočkáme návratu ghoul trooperky. Zatiaľ boli pridané 2 verzie, tie dostali hráči, ktorý už tento skin vlastnia. Pravdepodobne by sme sa mali dočkať mužskej verzie a o ženskej verzií sa nič nehovorilo.

Zajtra sa dozvieme oveľa viac o tomto evente a Halloweenska eventy patria k najlepším vo Fortnite. O dianí vás budem pravidelne informovať vo facebookvej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na