Tímový režim vo Forntite spôsobuje množstvo frustrácie. Team Rumble sa dočkal neoznámených zmien, ktoré hráčov prekvapili.

Režim, kde bojuje 20 hráčov proti sebe. Team Rumble sa nachádza v playliste odvtedy, čoho Epic 27. Novembra 2018 pridal do hry.

Team Rumble je občas viac populárny ako klasický režim zo 100 hráčmi a ešte sa tu dajú omnoho jednoduchšie nazbierať expi. Ale najnovšie zmeny, ktoré nikto nečakal, môžu frustrovať aj tých najvernejších hráčov.

Team Rumble fortnite rezim

Prvej to bolo tak, že ak niekto odišiel z Team Rumble, tak to miesto ostalo neobsadené a v takmer každom boji sa dialo, že jedného týmu bolo viac ako druhého. Teraz sú tieto miesta uprostred zápasu dopĺňané ostatnými hráčmi.

Miesto toho, aby ste sa zúčastnili čerstvého štartu spolu s 39 hráčmi, vás to teraz môže hodiť do už začatého zápasu. To znamená, že nemusíte začať od začiatku ale keď bude zápas v polovici.

Toto si uvedomil aj používateľ Redditu ‘TheMightyWitcher’, ktorý si šiel dať klasický Team Rumble a ocitol sa v polovici zápasu nad Slurpy Swamp.

Team Rumble now spawns you in half way through a game? from FortNiteBR

Pritom ako dopadol, tak nemal žiaden materiál ani zbraň, čo je obrovská nevýhoda oproti ostatným hráčom. Našťastie dopadal neďaleko supply dropu, kde si hneď stihol zobrať zbraň a pustil sa do boja.

Ale aj tak mal nepriateľský tím na konte už 45 eliminácii a začal s menšou nevýhodou. Uvedomujem si, že nie každý chce začať Team Rumble uprostred zápasu, ako napríklad ‘texas__pete’.

Tomu sa podarilo 4-krát za sebou zapnúť Team Rumble uprostred zápasu, čo ho nahnevalo, kedže nemal zbraň ani materiál, aby mohol konkurovať ostatným hráčom.

Team Rumble now spawns you in half way through a game? from FortNiteBR

Epic túto zmenu ešte nekomentoval, čo znamená, že stále nevieme, či sa jedná o neoznámenú zmenu alebo o bug.

Čo si myslíte o tejto zmene vy? Je podľa vás, dobré ocitnúť sa uprostred zápasu?

Predchádzajúci článokFortnite komunita žiada nerf “OP” Heavy Snipi
Ďalší článok7 Fortnite leakov, ktoré naznačujú príchod nových itemov
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na