Fortnite hráči sa začínajú pripravovať na Doomsday event. Posledné zmeny okolo Agency a leak o Midasovi, nám priblížili prichádzajúci event.

Fortnite 2. sezóna už priniesla množstvo zmien, kedy sme naposledy dostali crash pads alebo vrtuľníky Choppa. Predsa len dataminery pracovali tvrdo a v posledných dňoch dostávame jeden leak za druhým.

Najnovšie leaky pochádzajú od dataminera FortTory, kedy nám predstavil 3 zariadenia. Doomsday platforms, Doomsday Hatch a Doomsday Door, ktoré nám dávajú nápovedu k nadchádzajúcemu eventu.

Zariadenia okolo Agency

Určite si veľa z vás všimlo, že okolo Agency sa nachádza 5 zariadení, ktoré súvisia s Dooomsday. Zatiaľ nevieme na čo slúžia ale pravdepodobne to bude na napájanie hlavného prístroja.

Agency-Doomsday-zariadenia

Rovnako vieme aj kto za tým stojí, kedy posledná miestnosť, ktorá nieje odhalená je Midasova a presne tam čakáme, že bude vchod do tajnej miestnosti s Doomsday zariadením.

Midas hlavný badass

Na konci sezóny očakávame obrovské zakončenie príbehu, kedy posledný leak nám ukázal ako Midas zbiera trofeje nepriateľov. Ak sa pozriete na všetky trofeje lepšie, tak tam nájdete Chaos agenta aj Lynx, čo znamená, že Midas ma vlastne plány s ostrovom a nezaujíma ho vojna medzi Ghost a Shadow.

Táto ukážka tiež naznačuje, že Midas získal svoju schopnosť od Ora, kedy ho pravdepodobne väznil a vysal z neho moc. K tejto teórii vedie viac indícii, prvou je, že sa v krátkej ukážke nachádza Orou pickaxe.

Druhá je, popis setu Midas Revenge, ktorý znie “Harness his power and get revenge now”, v preklade: vysaj jeho silu a získaj hneď odplatu. Som zvedavý, čo pre nás Epic pripraví dovtedy nám neostáva nič iné len čakať.

Predchádzajúci článokLeak odhaľuje, Kto v skutočnosti je agent Midas
Ďalší článokMuselk ukazuje, ako je Fortnite Boxer skin pay to win
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na