FNCS je späť a už bolo potvrdené podvádzanie, ktoré urobili dva najznámejšie dua NA-East regiónu, potom čo boli obvinené z teamingu.

Nate ‘Kreo’ Kou, Logan ‘Bucke’ Eschenburg, ‘Keys’, and ‘Slackes’ všetci títo hráči boli suspendovaný, za porušeniu pravidiel FNCS turnaja 1. týždňa, ktorý sa konal 22. Marca.

Všetko to začalo tým, kedy si malo duo odniesť domou dve popredné priečky v turnaji. Používateľ Twitteru ‘Droxide’, poznamenal, že dva najlepšie dua si navzájom pomáhali, vďaka čomu sa obidvaja kryli pred nebezpečenstvom búrky.

Dua toto robili, počas zahrievačiek minulý týždeň a aj v oficiálnej hre, ktorá sa konala tento týždeň, čo vzbudilo u Epicu veľké podozrenie.

Epic nakoniec potvrdil, že oba dua porušili pravidla a zabanoval ich na 60 dní. Nielenže teraz nemôžu dokončiť FNCS duo turnaj 2. kapitoly 2. sezóny ale nemôžu sa zúčastniť ani turnaja, ktorý bude v nadchádzajúcej sezóne.

Podľa pravidla sekcia 8.2.2 FNCS 2. kapitola 2. sezóna oficiálne pravidlá. “Hráči nemôžu spolupracovať, alebo inak podvádzať počas turnaja, zahŕňajúc spoluprácu, kedy hráči spolupracujú aj keď sú v opačnom tíme.

Duo sa na toto verejne bránilo tým, že sa obaja často prelínali a vedeli nasledujúce kroky druhého týmu, preto sa stávalo, že obidvaja proti sebe často bojovali.

“Prial by som si aspoň šancu to celé vysvetliť, kedy si všetci myslia, že sme podvádzali. Škoda, že Epic neurobil žiadne vyšetrovanie alebo, keby nás pýtali aspoň nejaké otázky”.

Ban rozdelil Fortnite pro komunitu na dve časti, jedny si myslia, že si bán zaslúžili, pre druhých bol ban až moc prísny, kedy by sa mal na to Epic lepšie pozrieť.

Cody ‘Clix’ Conrad, “Necítim, že Epic by mal reagovať tak rýchlo a cítim, že im nedal ani šancu sa obrániť proti tomu. Tento 60 dňový ban im všetkým zmení životy. Ani jeden z nich sa už nemôže prihlásiť znova a budu chýbať v celých FNCS”.

Tim ‘Bizzle’ Miller, sa naopak vyjadril, že Epic urobil správnu vec tým, že vyhodil oba dua z turnaja. Nič proti ním nemá ale už v minulosti podvádzali a boli pritom prichytený.

Epic, zatiaľ verejne toto nekomentoval a určité vás informujem, keď sa niečo zmení.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na