Znova novy update a znova nám k nemu Epic nepridal patch notes. Dneska sa pozrieme na novú Harpoona gun a preberieme, čo všetko sa zmenilo v novej aktualizácii.

Dostali sme od Epicu nový update a “nečakane” sme k nemu nedostali patch notes. Preto som na všetky informácie o update musel prísť sám. Je to malá aktualizácia, ktorá si nevyžadovala výpadok serverov.

Zatiaľ sa nevie všetko o zmenách, opravách a Harpoona gun, preto sledujte tento článok, kedy ho budem pravidelne aktualizovať.

Oprava bugov

Podľa Fortnite Trell tabuľky, jediný bug, ktorý Epic opravil sa týka problému s replay režimom. V trell tabuľke nájdete zoznam bugov ale nevidím tu žiaden, týkajúci sa konzolových hráčov, ktorý sú v nevýhode oproti počítačovým hráčom.

Glitch pod mapou

Harpoona gun

Harpoona gun je najnovší item vo Fortnite. Primárny účel harpúny je, nahradiť rybársku udicu, kedže harpúna je omnoho praktickejšia. Aj keď vypadá ako grappler, tak nemá nič spoločné s mobilitou. Vďaka harpúne môžete loviť ryby na miestach, zo špliechajúcou vodou.

Na iných miestach vám rybárčenie s harpúnou nebude fungovať a môžete s ňou priťahovať loot alebo hráčov. Funguje podobne ako klasická udica len s tým rozdielom, že nepriateľom dáva 75 poškodenia a 150 ak dáte headshot.

Ešte nemáte možnosť, ju vyskúšať v creativu. Do štruktúr dáva 150 poškodenia, čo stačí na to, aby ste zničili drevenú stenu. To či harpúna nahradí rybársku udicu, uvidíme neskôr.

(Pre mobilných používateľov video začína v 3:38)

Ďalšie zmeny

Zvýšila sa šanca spawnovania staníc na vylepšenie zbraní z 75% na 100%. Určite si viacerý z vás všimli, že Pumpkin RPG sa zmenilo na klasické a tiež už v hre nenájdete zombíkov.

Už ste vyskúšali novú Harpoona gun? Ak áno, tak mi názor na ňu napíšte do komentára.

Predchádzajúci článokKomunita predstavila vozidlo, ktoré uľahči cestovanie
Ďalší článokEpic rozdal hráčom V-bucks za chybné varovania na ban
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na