Heavy Snipa na seba pritiahla hnev komunity a hráči sú názoru, že zbraň s takou silou, by sa nemala v hre vyskytovať tak často.

Ako náhle bola Heavy Snipa unvaultnutá, tak sa stala dominantnou zbraňou v arénach 2. kapitoly 2. sezóny. Rovnako tu môžete nájsť aj mýtické zbrane, ktoré dokážu dať obrovské množstvo poškodenia, lenže sú chránené Hantchmanom a bossom.

Hantchman-fortnite
Dokonca aj z Hatchmana padá Heavy Snipa

Hráči sú nahnevaný, že Heavy Snipa dokáže konkurovať mýtickým zbraniam a pritom sa v hre vyskytuje oveľa častejšie. S mýtickými zbraňami to je jednoduché, každý boss ma svoju vlastnú mýtickú zbraň a tak sa ich v hre nenachádza množstvo.

Naopak Heavy Snipu môžete nájsť v cheste, na zemi alebo v supply drope, tam mate takmer isté, že nájdete legendárnu verziu. Hráči sa zhodujú, že poškodenie nieje najväčší problém ale skôr to, že sa spawnuje príliš často. Dá sa povedať, že po update 12.10 sa z nej stala klasická zbraň, ktorú nájdete takmer všade.

Heavy Snipa dáva 150 a 157 poškodenia, záleží, či to je epická alebo legendárna verzia. To znamená, že hráči potrebujú 100 života a 50 shieldov, aby prežili strelu do tela, navyše to zničí takmer každú štruktúru na jednu strelu.

Známy streamer Turner ‘Tfue‘ Tenney, vám vie určite povedať aká otravná dokáže byť Heavy Snipa, kedy mal s ňou skúsenosti z prvej ruky. Hneď ako ho zabili, tak na Twittery vytvoril #VaultHeavySniper tag.

Heavy Snipers Are Balanced. from FortniteCompetitive

Zatiaľ dáva Heavy Snipa najviac poškodenia zo všetkých zbrani, dokonca viac než mýtické zbrane. Samozrejme, nie všetci PRO hráči súhlasia s týmto názorom ale komunita robí veľký rozruch a nečudoval by som sa, keby sa Heavy Snipa zmenila v nasledujúcom update.

Spawnuje sa podľa vás Heavy Snipa v update 12.10 oveľa viac?

Predchádzajúci článokLeaker odhalil Deadpool pištole a ešte viac
Ďalší článokFortnite Team Rumble sa dočkal neoznámenej zmeny
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na