Fortnite sa s novou kapitolou zmenil a už je to viac ako 2 roky, čo vyšiel prvý trailer, ktorý sa jeden fanúšik podujal prerobiť a výsledok vypadá užasne.

Creative ponúka množstvo nápadov, vďaka všetkým týmto nástrojom môžu prísť hráči k zaujímavým nápadom. Jedného hráča napadlo, že prerobí prvý trailer zo zbraňami a lokaciami 2. kapitoly.

17-zlepšení-Fortnite-kapitola-2

Na prekvapenie, vypadá trailer úchvatne a od originálu sa až tak moc nelíši. Na to, že nemal všetky zbrane a lokácie, tak urobil naozaj skvelú prácu.

Trailer nahral používateľ Redditu Laffengas a trvá 1m a 30s, dole v rohu si môžete všimnúť porovnanie zo starým trailerom, kedy zistite, že sa až tak nelíšia.

Trailer bol až taký dobrý, že zaujal zamestnanca Epicu, ktorý mu zagratuloval a povedal, že vykonal dobrú prácu.

“Všetko staré je znova nové, je to užasne spravené“

Fortnite kapitola 2 zmenila úplne hru, bola pridaná nová mapa a nové mechaniky. Je to zmena, ktorú Fortnite už dávno potreboval. Dokonca boli pridaní aj boti a nový hráči si nemusia lámať hlavu s tým, že im to veteráni natrú

Tým sa stáva Fortnite viacej prívetiví pre začiatočníkov a nikdy nebol správnejší čas naskočiť do hry. Fortnite si aj po rokoch vedie skvelo a na všetky doterajšie zmeny môžete vyjadriť svoj názor vo facebookovej skupine Tu.

Predchádzajúci článokFortnite, Hodnotenie zbraní od najhoršej po najlepšiu
Ďalší článok5 najhorších POI lokácii Fortnite 2. kapitola
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na