Keď chcete vyhrať battle royal, tak vybrať správnu POI lokáciu je základ. Pozrieme sa na všetky väčšie lokácie a poctivo ich ohodnotíme, keby sme rátali všetky lokácie, tak sme tu do rána. Do úvahy berieme loot, materiál, polohu a ak obsahujú slurp cages, tak má body navyše.

15. Holly Hedges

Holly Hedges je hrozná lokácia a moc tu toho nenájdete. Je tu len 14 chestiek, kedy najbohatšia lokácia má až 34. Poloha je podpriemerná a v okolí sa nenachádza žiadna rieka ani nič špeciálne

Holly Hedges

14. Camp Cod

Nemenovaná lokácia na okraji mapy, v ktorej nič dobre nenájdete. Má len 17 chestiek, čo ja viac než v Holly Hedges ale na druhu stranu je strašne situovaná. Jedine, ako sa môžete dostať z tohto ostrova je cez rieku, kedy mate nevýhodu, kedže ako plavci nemôžete strieľať. Keby bola táto lokacia lepšie situovaná, tak by určite bola vyššie v rebríčku.

Camp cod

13. Weeping Woods

Weeping Woods je odpad, inak sa to tu nedá, ani nazývať. Lokácia obsahuje 11 chestiek a jediné, čo robí túto lokaciu skvelou, je množstvo stromov, ktoré sa nachádzajú okolo. Je to veľmi dobre polohovaná lokácia a nachádza sa blízko stredu. Takéto lokácie sa teraz cenia, pretože je obmedzená mobilita v hre.

weeping-woods

12. Salty Springs

V Salty Springs je len 12 chestiek, čo je dosť málo. Nachádza sa tu priemerne z každého materiálu, kedže sú tu auta a stromy. Jedinou výhodou tejto lokácie je, že sa nachádza takmer v strede.

Salty springs

11. Pleasant Park

Pleasant Park bola vynikajúcou lokáciou v minulej kapitole, teraz tomu tak nieje. Nachádza sa tú 18 chestiek, čo je stále menší priemer. Oproti Camp Codu je viac strede, preto je aj vyššie v rebríčku a materiálu je tu priemerné množstvo.

Pleasant park

10. Risky Reels

Risky Reels je ďalšia neznáma lokácia, ktorá sa nachádza neďaleko Frenzy Farm. Má len 13 chestiek a v squade na jedného člena vychádzajú 3 chesty. Inak každá lokácia je vhodná pre solo a duo ale lokácie v rebríčku musia byť vhodne aj pre squad. Je to jedna z najlepších lokácii, čo sa metalu týka a je výborne situovaná.

Risky Reels

9. Steamy Stacks

Steamy Stacks je prvá lokácia, ktorá prekonáva počet 20 chestiek a je ich tu dokopy 23, čo je pre squady vynikajúce. Z hľadiska materiálu to nieje najlepšia lokácia ale obklopuje ju les, takže tu niečo nazbierate. Najväčšou nevýhodou Steamy Stacks, je jej poloha, kedy sa nachádza na okraji mapy a isť celú hru do zóny nikoho nebaví.

Steamy stacks

8. Retail Row

Retail Row sa dosť podobá na Pleasant Park ale oproti nemu sa tu nachádza 21 chestiek, čo robí rozdiel. Navyše, keď idete do zóny, tak natrafíte na veľké mesta, kde získate loot. Keď idete do zóny z Pleasant park, tak nemáte načo natrafiť, pretože najbližšie mesto je Sweaty Sands, ktoré je opačne od zóny.

Retail-ROW

7. Frenzy Farm

Myslím si, že Epic sa poučil z chýb Anarchy Archon a konečne je tu lokácia naplnená lootom. Nachádza sa tu jedna z najväčších budov v hre. Dokopy má 21 chestiek a dobrú polohu, kedy nemusíte dlho utekať do zóny. Len tu pravdepodobne budete bojovať s množstvom nepriateľov ale je lepšie bojovať, než utekať pred búrkou.

Frenzy-Farm-Fortnite.

6. Craggy Cliffs

Je hrozne situovaná ale blízko je rieka, vďaka ktorej sa dostanete do stredu jednoduchšie. Nemá najväčší loot a nachádza sa tu 19 chestiek. S materiálom určite neobstojí a patrí do priemeru. Čo robí túto lokaciu skvelou je to, že sa tu nachádzajú slurpy cage a každá lokácia, ktorá toto obsahuje, sa umiestňuje vysoko v rebríčku.

Craggy cliffs

5. Dirty Docks

Nachádza sa tu 31 chestiek, čo ju hodnotí, ako druhú najlepšiu lokáciu z hľadiska lootu. Materiálu je tu dosť, kedy sa okolo nachádza veľa stromov a aut. Jedinou slabinou tohto miesta je poloha, kedy väčšinu hier strávite, utekaním do zóny. Tu nemáte blízko rieku, ktorou by ste sa dostali do stredu podobne, ako pri Craggy Cliffs.

Dirty docks

4. Misty Meadow

Je to jedna z lokácii, kde je všetko urobené dobre. Nachádza sa tu 25 chestiek a veľa možnosti na rybárčenie. Ma slušnú polohu neďaleko rieky a jazera. Ako bonus je bezpečná a je ťažké čeliť ľudom v Misty Meadow, pretože k ním musíte doplávať, z viac strán.

misty meadow fortnite

3. Lazy Lake

Dosť mi táto lokácia pripomína staré Tilted Towers, pretože je tu veľký loot a veľa hráčov. Nachádza sa tu 28 chestiek, čo je slušné ale padá tu aj veľa hráčov a vyjsť z tejto lokácie živý, je dosť obtiažne. Inak má skvelú polohu a neďaleko je rieka, vďaka ktorej sa dostanete kamkoľvek.

Lazy lake

2. Sweaty Sands

Ma podobný štýl, ako Paradise Palms a nenájdete tu veľa materiálu. Nieje ani dobre situovaná a nachádza na sa okraji mapy. Čo robí túto lokaciu špeciálnou je, že ma najviac lootu zo všetkých a nachádza sa tu 34 chestiek. Pre vás je, na každom kroku nachystaná chestka a je to naozaj rozsiahly komplex.

Sweaty-Sands

Vedľajšie lokácie

Eye land

Eye land je vynikajúco situovaný a je presne v strede ale má len 9 chestiek, čo je málo pre squady.

The Orchard

Nachádza sa neďaleko Frenzy farm a je to slušná lokácia, ktorá ma 11 chestiek ale v porovnaní s Weeping Woods má malo materiálu.

Loogjam Woodworks

Patri k výborným POI lokáciam a ako solo alebo duo hráč, by som tu určite skočil.

1. Slurpy Swamp

Určite ste čakali túto lokáciu na prvom mieste. Má len 18 chestiek, čo je podpriemer. Poloha je fajn, kedy sa blízko sa nachádza rieka a tiež lesy na materiál. Čo ale robí túto lokaciu vynikajúcou je to, že tu nájdete slurp cage, slurp truck, no jednoducho slurp juice.

Je to jediná lokácia s ktorou máte 100% šancu, že z nej vyjde celý váš squad s plným healthom a to je obrovský benefit. K tomu všetkému budeme mať niečo okolo 500 metalu.

Slurpy swamp

Zhrnutie

Slurpy Swamp si určite svoje prvé miesto zaslúži. Ak chcete výborný loot, tak vám odporúčam posledných 5 POI lokácii. Svoj názor na najlepšiu POI lokaciu môžete zdieľať vo facebookovej skupine Tu.

Predchádzajúci článokFortnitemares 2019, čo všetko vieme o tomto evente
Ďalší článokAký ma súvis tajomný bunker a Save the World? Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na