Faze Jarvis dostal permanentný ban zato, že porušil pravidla stanovené Epicom.

Fortnite berie podvádzanie dosť seriózne a už v minulosti žaloval Fortnite cheaterov. Napríklad v Septembri riešil Epic súdny spor voči maloletému, ktorý bol obvinený z podvádzania. A vypadá to tak, že aj známy tvorca obsahu podvádza.

Jarvis Kaye, tiež známi ako Faze Jarvis berie streamovanie ako Full-time job, kedže na svojom YouTube má 2 miliony odberateľov a na Twichi 575 000 followerov. Vo videu, ktoré postol včera 3. Novembra, oznámil, že dostal trvalý ban vo Fortnite.

Jarvis Twitch

V tomto videu vysvetľuje, že bol zabanovaný zato, že nahral video, kde používa aimbota v sola hrách a playground režime. Spomenul aj, že nikdy nepoužil Aimbota v kompetetívnom režime a video uverejnil len, aby pobavil svojich divákov.

Faze Jarvis vysvetľuje, že už nikdy nemôže hrať Fortnite a nabáda divákov, aby si naštudovali podmienky používania Fortnite od Epic games. Toto pre Jarvisa znamená, že sa už nikdy nebude môcť zúčastňovať žiadnych Fortnite udalosti v budúcnu.

Video ukončil tým, že sa ospravedlňuje každému, kto pozeral toto video a ďakuje každému, kto mu ukázal podporu v predchádzajúcich dvoch rokoch.

Jarvis dal na svoj Twitter post, kde píše, že úplne chápe prečo bol zabanovaný a prijíma následky za svoje činy. Tiež hovorí, kiež by to nikdy neurobil a ma rád každého, kto ho naďalej podporuje.

Na druhu stranu je to toto pokarhanie nespravodlivé, voči hráčom v minulosti. Xxif a Ronaldo boli pristihnutý pri tom, ako podvádzajú na World cup kvalifikáciu za team feeding killy. Jediné, čo za to dostali je, že nemohli hrať Fortnite kompetetívne 2 týždne. Neskôr sa dvojica prebojovala na World Cup Final.

Epic dal naozaj tvrdý trest youtuberovy, ktorému kariéra na Fortnite dosť záleží. Dokonca nahral aj video, kde sa za všetko ospravedlňuje.

Úplne rešpektujem Epic, kedže porušil ich pravidlá ale páči sa mi prístup Faze Jarvisa, ktorý sa nevyhováral a hneď uznal, že chyba bola na jeho strane. Čo si vymyslíte o tomto treste? Bol spravodlivý alebo nespravodlivý?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na