Vývojári Fortnite vzniesli obvinenie voči testerovy, ktorý dal na povrch informácie o 2. kapitole. Ten odhalil príbeh, mapu a tiež mechaniku plávania.

Čierna diera pohltila starú mapu a vytvorila novú, s novými funkciami a mechanikami. Verte alebo nie ale čierna diera bola najsledovanejší event vo Fortnite. Hneď, ako vyšla 2. kapitola, tak ohlási boli veľmi pozitívne a Fortnite dostal zmenu, ktorú vážne potreboval.

Fortnite swimming

Polygon oznámil, že obžaloba vznikla 25. októbra v Severne Karolíne. Ta pojednávala o tom, že Ronald Sykes(tester) porušil zmluvu uzavretú s Epikom.

Na to právnici odpovedali spoločnosti: “Ronald Sykes to urobil na úkor spoločnosti Epic a na úkor tých, ktorý netrpezlivo čakali na novú sezónu”.

Fortnite kapitola 2 obvinenie
Vznesené obvinenie voči testerovi

Udajne tweetol mechaniky a informácie, po exkluzívnom prístupu na konci Septembra. Detaily tweetu obsahovali informácie o novej mechanike plávania, vzhľad novej mapy, ktorá ukazuje staré aj nové lokácie.

Epic sa k tomuto všetkému odmieta vyjadriť, pretože nechce dávať informácie o verejných sporoch, ktoré niesu ešte vyriešené. Potom humbuku na konci 1. kapitoly sa nečudujem, že Epic pristupuje tak tvrdo, ak sa objavia nové informácie tak vás budem informovať.

Predchádzajúci článok5 najhorších POI lokácii Fortnite 2. kapitola
Ďalší článokFortnitemares 2019, čo všetko vieme o tomto evente
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na