Epic a spoločnosť PlayVS oficiálne odhalili prvú kompetetívnu sériu pre americké stredné a vysoké školy.

Je to prvý-krát, kedy Epic sponzoruje školsky e-sport a žiaci amerických stredných a vysokých škol sa tak môžu prebojovať do šampionátu na konci sezóny.

PlayVS je spoločnosť, ktorá vytvára ligy a zápasy pre stredné a vysoké školy v Amerike. Predtým spoločnosť spolupracovala aj s Psyonix, ktorý vytvorili Rocket League ale je to prvý-krát, čo spolupracujú s Epicom.

Turnaje budu rozdelene do 6 častí, každá časť pre jedno časové pásmo U.S.A: Eastern, Central, Mountain, Pacific, Alaska, a Hawaii. Každá z časti, bude mať na konci šampionátu jedného víťaza.

Fortnite Bugha drží trofej

Takéto turnaje nájdete len v U.S.A, ak hľadáte niečo podobné na Slovensku alebo Česku, tak márne. Bolo by to určite skvelé mať e-sport zápasy vo Fortnite na strednej alebo vysokej škole.

Ak vás zaujíma kompetetívna scéna, tak môžete využiť turnaje, ktoré ponúka Epic alebo existujú portály ako Grunex alebo Playzone, kde sa môžete zúčastniť turnaja v akejkoľvek hre.

Chceli by ste niekedy vidieť Fortnite turnaje na slovenských a českých školách?

Predchádzajúci článokBirds of Prey event Fortnite, Čo o ňom všetko vieme?
Ďalší článok5 zaujímavosti o Fortnite, ktoré vás prekvapia
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na