Epic a spoločnosť PlayVS oficiálne odhalili prvú kompetetívnu sériu pre americké stredné a vysoké školy.

Je to prvý-krát, kedy Epic sponzoruje školsky e-sport a žiaci amerických stredných a vysokých škol sa tak môžu prebojovať do šampionátu na konci sezóny.

PlayVS je spoločnosť, ktorá vytvára ligy a zápasy pre stredné a vysoké školy v Amerike. Predtým spoločnosť spolupracovala aj s Psyonix, ktorý vytvorili Rocket League ale je to prvý-krát, čo spolupracujú s Epicom.

Turnaje budu rozdelene do 6 častí, každá časť pre jedno časové pásmo U.S.A: Eastern, Central, Mountain, Pacific, Alaska, a Hawaii. Každá z časti, bude mať na konci šampionátu jedného víťaza.

Fortnite Bugha drží trofej

Takéto turnaje nájdete len v U.S.A, ak hľadáte niečo podobné na Slovensku alebo Česku, tak márne. Bolo by to určite skvelé mať e-sport zápasy vo Fortnite na strednej alebo vysokej škole.

Ak vás zaujíma kompetetívna scéna, tak môžete využiť turnaje, ktoré ponúka Epic alebo existujú portály ako Grunex alebo Playzone, kde sa môžete zúčastniť turnaja v akejkoľvek hre.

Chceli by ste niekedy vidieť Fortnite turnaje na slovenských a českých školách?

Predchádzajúci článokBirds of Prey event Fortnite, Čo o ňom všetko vieme?
Ďalší článok5 zaujímavosti o Fortnite, ktoré vás prekvapia
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na