Epic varoval hráčov, ktorý porušovali pravidla tým, že sledovali solo hry. Teraz sa Epic ospravedlňuje a odmeňuje každého, kto dostal upozornenie.

4. Novembra vysvetľovali hráči na Reddite, že dostali varovanie za sledovanie solo zápasu, popritom ako čakali na svojich spoluhráčov kým skončia zápas.

Varovanie hovorilo, že sa hráči spojili, čo vôbec tak nebolo. Pravdepodobne chyba nastala v automatizovanom systéme, ktorý túto spravu vygeneroval a vystrašil tak hráčov Fortnite.

V ten istý deň ako tieto varovania Epic rozoslal, tak dal hráčom V-Bucks zadarmo. Vďaka V-Bucks si v hre môžete kúpiť skiny a kozmetické doplnky, takže to veľa ľudí ocenilo. Hráči hovoria, že im Epic daroval 1000 V-Bucks, čo stačí na zaplatenie Battle Passu.

Normálne musíte investovať 10€, aby ste získali 1000 V-Bucks. Používateľ Redditu Slqthy zaslal fotku, v ktorej ukazuje, akú správu poslal Epic na ich účet za nesprávne varovanie. Na konci dňa hráči, ktorý dostali toto varovanie získali 1000 V-Bucks a pritom nič nemuseli spraviť.

Epic are sending out 1,000 vbucks if you were falsely warned for using the spectate feature from FortNiteBR

Bany a tresty sú v posledných dňoch hlavnou témou Fortnite. Keď známy člen Faze klanu, Faze Jarvis bol zabanovaný za používanie aimbota. Aj keď nepoužil aimbota v kompetetívných hrách, tak Epic nemá s jeho činom nemá žiadnu toleranciu.

Pravdepodobne Faze Jarvis nedostane ospravedlnenie v podobe V-Bucks od Epicu. V komentári mi dajte, či si myslíte, že sa v poslednej dobe Epic viac stará o komunitu.

Predchádzajúci článokFortnite patch 11.11 priniesol Harpoona gun a malé zmeny
Ďalší článokRybárska udica je hlavnou súčasťou Pro arzenálu
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na