Epic oznamuje masívne zmeny a Legacy aim assist bude odstránený, čo môže byť koniec pre L2 spamerov.

Komunita sa vždy delila na dve strany, ty ktorý milujú aim assist a ty ktorý ho nenávidia. S príchodom 2. sezóny hráči našli nový trik pri Legacy aim assiste, kedy mohli nepriateľa trackovať aj keď sa nachádzal za stenou.

Hráči s ovládačom vždy obraňovali aim assist ako niečo, vďaka čomu sú súboje proti klávesnici a myši vyrovnané. Na druhú stranu hráči s klávesnicou a myšou boli nahnevaný, že bojujú proti hráčom s wallhackom.

Navyše sa sťažovali, že oni musia trénovať na perfektnú strelu hodiny a hodiny, zatiaľ čo hráči s ovládačom ju máju vďaka aim assistu zadarmo.

Epic sa vždy držal v pozadí pri tejto debate a vedel, že demografická krivka hráčov s ovládačom je veľká, kedy nechce ich nahnevať.

Predsa len musel zakročiť a 6. Marca oznámil zmeny, kedy Legacy aim assist bude z hry odstránený 13. Marca. Hráči, ktorý využívali tento štýl sú nútený prehodiť na Lineárne alebo Exponenciálne nastavenie.

Veľa profesionálnych hráčov s ovládačom používa Lineárne nastavenie ale nájdu sa aj taký, ktorý máju radi L2 spamovanie s Legacy, ako napríklad ‘NRG’ alebo ‘Unknown’ .

Unknown v tejto debate hral obrovskú rolu, kedže nám ukázal ako vďaka aim assistu dokáže trackovať nepriateľa aj keď je neviditeľný.

Aj keď problémy s Legacy nastavením tu niesu krátko a hráči používajú toto nastavenie už takmer rok a rovnakú dobu sa o tomto vedú debaty.

Prečo Epic zakročil až teraz, tak to nikto nevie ale našťastie hráči, ktorý používali toto nastavenie nebudú od 13. Marca kompletne stratený. Budu si môcť skopírovať svoje nastavenie a senzitivitu ale aj tak to nebude ono, ak Legacy bolo súčasťou ich herného štýlu.

Konečne po dlhej dobe Epic zmenil aim assist. Dúfam, že aj po týchto zmenách budu môcť hráči s ovládačom konkurovať myši a klávesnici. Ako hodnotíte tieto zmeny vy? Používali ste niekedy Legacy aim assist?

Predchádzajúci článokAko splniť TNTina challenge s loďou behom jednej hry
Ďalší článokLeaker odhalil Deadpool pištole a ešte viac
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na