Epic omylom oznámil, že “neuveriteľné” veci prídu do Fortnite 2. kapitoly a hráči začali premýšľať, čo to môže byť.

Zamestnanec Epicu zdieľal v príspevku, prečo servery nefungujú tak ako majú, kedy nám povedal trochu viac než by chcel.

Všetko to začalo tým, že veľa hráčov má problémy s pingom a to už od začiatku 2. sezóny. Preto sa pýtali, prečo to jednoducho neopravia a prečo nieje pre nich priorita číslo 1.

Team Rumble fortnite rezim

Zamestnanec Epicu JShredz sa k tomu všetkému vyjadril, kedy nám vysvetlil ako presne ich servery fungujú a že sa snažia urobiť všetko možné, aby to zlepšili. V príspevku hovorí o tom, že používajú najlepšie servery, ktoré im ich cloud partner poskytuje.

Rovnako sa zmienil aj o tom, že vybudovať novu serverovňu nieje také jednoduché, kedže s tým nemajú skúsenosti ale ich cloud partner áno. Preto s ním úzko spolupracujú, aby dali túto situáciu čo najskôr do poriadku.

Popritom ako hovoril, že sa snažia aj pravidelne pridávať nové veci ako napríklad Choppa, tak dodal, že majú množstvo neuveriteľných veci v zálohe pre budúcnosť. Hráči sa ihneď začali tejto téme venovať.

fortnite-neuveriteľne-veci-prichádzaju

Áno viem, že celý príspevok bol o problémoch zo servermi a tiež o tom ako sa to snaží dať Epic všetko do poriadku ale popritom ako hovoril o problémoch, tak s nami zdieľal niečo grandiózne.

Čo Epic plánuje pre Fortnite

Už teraz Epic spolupracuje s Marvelom, kedy v hre máme Deadpool challenge. V budúcnosti určite uvidíme ďalšiu spoluprácu s Marvelom alebo s inými filmami

Rovnako, tak bol odhalený aj možný skin Travissa Scotta, čo by bola druha hviezda po Ninjovi, ktorá by mala vlastný skin vo Fortnite.

Samozrejme, že neuveriteľná vec môže byť niečo z minulosti alebo nejaká maličkosť ale aj tak to vzbudzuje otázku, čo to môže byť.

Predchádzajúci článokAko splniť Meowscles’ Mischief challenge 5. týždňa
Ďalší článokTfue sa ostro vyjadril na odstránenie trapiek z Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na