Po update 12.10 sa našli v súboroch dve nové zbrane, ktoré boli odhalené dataminermi hneď ako update vyšiel. Môžeme sa tešiť na Scoped AR a Slug Shotgun.

Scoped AR sme už v Battle Royaly mali a Epic recykluje starú zbraň. Naopak novinkou, ktorá má prísť je Slug Shotgun, ktorý sa podobá na Heavy shotgun.

Zatiaľ mame potvrdenú len Epicku a legendárnu kvalitu Scoped AR a ak sa pozriete bližšie, tak legendárna kvalita ma vylepšený vzhľad. Oproti predchádzajúcej AR nebude automatická ani semi-automatická ale burstka.

To je obrovská zmena, kedže v minulosti sme ju mali len v zelenej a modrej verzii ale potom ju Epic v 7. sezóne vaultnul. Zbraň bola počas 1. kapitoly úplne vaultnuta a hovorilo sa o jej návrate ale miesto toho sme dostali Heavy AR.

Dataminer HYPEX našiel v súboroch hry: “burst-fire tactical assault rifle with a scope”. Otázkou ostáva, či s novou AR obnovia aj sidegrading, ktorý musel byť vaultnutý po príchode Heavy AR.

sidegrading

Slug Shotgun

V súboroch hry sa objavil aj Slug Shotgun a pevné verím, že je určený pre BR a nie pre STW. Oproti ostatným shotgunom sa bude odlišovať a výborne sa hodí do súčasnej mety.

Mal by sa podobať na Pump Shotgun s tým rozdielom, že bude veľmi efektívny na strednú vzdialenosť. Obrázok dole je estetický, čo znamená, že takto nebude vypadať nový shotgun.

Komunita už rozoberala ako by skvelo zapadol Heavy Shotgun do súčasnej mety, preto predpokladám, že takto nejak zapadne aj nový Slug Shotgun.

Nové zbrane Save The World

Rovnako aj STW dostal nový arzenál zbrani s príchodom updatu 12.10.

Zatiaľ ešte nevieme, kedy sa tieto dve zbrane objavia vo Fortnite, preto musíme počkať na oficiálne oznámenia Epicom. Ale keď sa už našli v súboroch hry, tak tomu dávam pár týždňov a uvidíme ich v hre.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na