11. sezóna má začať o pár dni a my sme sa ešte nedočkali žiadneho Teaser traileru. Veľa hráčov si myslí, že nová sezóna prinesie novú mapu a okorení príbeh, čim je na ňu vyvíjaný veľký tlak. K tomu si prirátajte, že 10. sezóna nebola nejak skvelá a Tfue povedal, že 11. sezóna bude koniec pre Fortnite.

Pri tejto sezóne je vidieť, že si dáva Epic pozor a nejde po vzore predchádzajúcich sezón, kedy sme dostali 4 dni pred začatím 4 trailery. Logicky by sme to iste mali dostať aj teraz ale prečo sme to nedostali? Dôvodov môže byť viac.

Prvý je, že sme zle odhadli dátum začatia novej sezóny. Tu očakávame o dva dni v Nedeľu, kedy končí event vo Fortnite. No čo ak 11. sezóna začne vo štvrtok, kedy zvyčajne začínajú nové sezóny

Dataminery zatiaľ neodhalili, žiadne informácie, jediné čo sme dostali sú hlášky, ktoré môžu rozšíriť príbeh. Navyše bol do hry pridaný skin ženskej verzie Visitora.

Druhá teória, prečo sme sa ešte nedočkali žiadnych teaserov je, že sa nás Epic snaží prekvapiť. Veľa ľudí čaká od Epicu teaser alebo niečo podobné a jediné čo Epic vypustil je toto, čo nič neodhaľuje a ide skôr o vytrolenie.

Dataminery odhalili nazvi lokácii a tak Epic nemôže isť podľa plánu a môže stať, že nám novú sezónu hodí v Nedeľu ráno len tak. V tomto štádiu nevieme potvrdiť pravdivosť žiadnych informácii, dokonca ani nevieme či budeme hrať na novej mape, preto si treba počkať.

Diskusie a novinky zo sveta Fornite zdieľam vo facebookej skupine, do ktorej sa môžeš prihlásiť Tu.

Predchádzajúci článokZistite cenu vášho Fortnite účtu jednoducho
Ďalší článok17 najväčších zmien ktoré priniesla nová kapitola, Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na