Je to už 2 týždne, čo 2. kapitola vstúpila do Fortnite, no Epic stále nevydal žiadne patch notes. Hráči zobrali zodpovednosť do vlastných rúk a vydali pre každú zbraň balancing change.

Bolo to presne 15. októbra, kedy Fortnite vstúpil do 2. kapitoly, vtedy prišla nová mapa, grafika a množstvo zmien. Len tu chýbala jedna zásadná vec a to patch notes. Doteraz sme sa nedočkali žiadnych patch notes, ktoré by informovali o všetkých zmenách, ktoré sa udiali.

Veľa hráčov bolo z toho frustrovaných, lebo to je vec, na ktorú sme zvyknutí. Našťastie užívateľ Redditu Tornorr zobral zodpovednosť do vlastných rúk, testoval hru a neskôr zverejnil balancing changes, pretože Epic ešte stále žiadne nevydal.

Homely-hills

Prvé 3 pištole získali o 4% väčšie poškodenie, naopak zelený pump shotgun, dostal zníženie poškodenia o 16%. To mi príde prehnané, kedže sivá taktikalka je teraz oveľa lepšia. U posledných dvoch verzií SMG, sme sa dočkali zníženia zásobníka o 25%, no dostali sme zvýšenú rýchlosť nabíjania o 42%.

Zmeny sa dočkali aj RPG, kedy fialová a modrá verzia dostali zníženie poškodenia, no naopak zlata dostala zvýšenie o 8% a rýchlejšie nabíja o 23%. Všetky zmeny môžete vidieť nižšie.

Musím zložiť poklonu Torrnorovi, ktorý pozbieral štatistiky ale upozorňujem, niesu 100% presné a pokiaľ Epic nevydá patch notes, tak nikdy nebudeme vedieť 100% presné údaje.

Spoločnosť, ktorá sa venuje Fortnite Battle Royal blockbustrom vysvetlila, prečo Epic nevydáva žiadne patch notes. Fanúšici aj tak veria, že sa to obráti a my sa dočkáme patch notes neskôr.

Čo si vy myslíte? Prestane Epic úplne vydávať Patch notes? Svoj názor môžete zdieľať v komentári alebo vo facebookovej skupine Tu.

Predchádzajúci článokAko získať Merry Mint Axe Pickaxe a načo si dávať pozor
Ďalší článokAli-A hovorí: AUG je najlepšou zbraňou v 2. kapitole
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na