Deadpool si razí cestu do Fortnite obrovskou rýchlosťou. Datamineri odhalili množstvo obsahu, ktorý nás čaká v nasledujúcom update. Môžeme sa tešiť na Deadpool skin, štýly, novu POI a omnoho viac.

Hráči čakajú na nový Deadpool skin odvtedy, čo sa na začiatku 2. sezóny dozvedeli, že Fortnite a Deadpool uzavreli spoluprácu.

Vypadá to tak, že čakanie sa blíži ku koncu a my už máme odhalený Deadpool skin, štýl, POI, zbrane a podobne. Jednoducho Deadpoolová prítomnosť zmení celý Battle Royale.

Deadpool-načitacia-obrazovka.

Nová Deadpool lokácia

The Yacht bude novou Deadpool lokáciou, kedy dostane množstvo zaujímavých zmien, aby viac sedela k Deadpoolovi. Hypex oznámil, že sa loď čoskoro zmení na Deadpool ihrisko.

Sú tu aj také absurdity ako vlajka, ktorá drží jeho nohavice alebo socha, ktorá ma namiesto vlastnej hlavy, deadpoolovú.

Nové Deadpool kozmetické doplnky

Samozrejme, že dostaneme aj kozmetické doplnky a k tomu sa zmenia klasické veci ako supply drop alebo Battle bus.

Nadchádzajúci Deadpool skin bude mať vlastný štýl, ktorý odhalí menej príťažlivú stránku nášho priateľa Wade. K nemu dostaneme aj dve klasické pištole v červeno-čiernom podaní.

Rovnako tak dostaneme aj supply drop, Battle Bus a iné veci v Deadpool podaní, kedy vidím, že sa máme na čo tešiť.

Čo sa týka pištoli predpokladám, že sa bude jednať o mýtickú zbraň, kedže sa v súboroch hry našli dualne pištole. Rovnako tak, by mal Deadpool nahradiť Meowsclesa ako ďalší boss.

Pri pištoliach sa nachádzal aj ďalší item, pri ktorom nikto nevie o čo sa jedná a možno rovnako vyjde spolu s Deadpoolom. Deadpool šialenstvo by malo doraziť s nadchádzajúcim updatom, čo je Utorok 7. Apríla.

Predchádzajúci článokPro hráč Poach opúšťa Fortnite a prechádza na Valorant
Ďalší článokAká je hodinová mzda Fortnite Pro hráčov?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na