Batman sa chystá do Fortnite , toto je názov nového eventu, ktorý sa uskutoční vo Fortnite. Dc sa spojilo s Epicom, aby do hry priniesli nový výnimočný content. S prichádzajúcim eventom sa objavuje na internete aj hromada nepravdivých informácii.

Jedna z najväčších, sú obrázky Batmanovho skinu. Tento skin je vytvorený komunitou a ešte nieje oficiálne potvrdený. Všetky overené informácie, ktoré o novom evente vieme, som zhrnul do jedného článku.

Tilted Town Gotham City

Všetci pozorný hráči si mohli všimnúť, že v Tilted Town pribudol rift beacom. Ten sa tu nachádzal od vydania patchu 10.31 a až teraz vývojári oznámili, že Tilted Town sa mení na Gotham City. Budovy sa zmenia do temného viktoriánskeho štýlu.

Dokonca uvidíme aj legendárne svetlo na privolanie Batmana a úprimne, vypadá epicky. Ak sa pozriete dôkladne na mapu, tak sú vidieť krátery po meteoritoch a zničené budovy. Čo to znamená, sa presne nevie ale určite to má spojitosť s príbehom.

  • Gotham city
  • Načitacia obrazovka eventu
  • Batmanove svetlo

Kedy bude event?

Túto správu nám ešte vývojári neoznámili ale predpokladám, že to bude v 21. septembra. Pretože vtedy sa oslavuje Batman Day a čo lepšie by ho mohlo osláviť, ako event vo Fortnite?

Nové skiny

Po internete už kolujú prvé obrázky batmanovho skinu ale ako hovorím, niesu oficiálne ale len vytvorené komunitou. S istotou viem povedať, že pribudnú 2 mužske skiny a 1 ženský. Predpokladám, že mužské sú Joker a Batman a ženský Cat Woman.

Ale stále nevieme či pribudne Batman skin aj keby to bolo skvelé. Príde mi to zvláštne, mať pokope Dc a Marvel skiny, kedže sú to vzájomný rivali.

Nové itemy

Na 100% vieme, že pribudnú nové itemy. Prvý je Batman Grapnel Gun a vypadá ako vylepšená verzia Grappling Hooku. Druhý je Explosive Batarang, ktorý hodíte na nepriateľskú budovu a následne vybuchne. Tie sa vám budú hodiť predovšetkým pri plnení challengov.

Nové challenge

S príchodom batman eventu dostanete aj dve zaujímave challenge. Za splnenie prvého challengu: Welcome To Gotham City dostanete glider. Druhý ešte nebol oznámený ale očakávam, že po jeho dokončení získate batmanov plášť.

Oba challenge majú byť zadarmo a misie prvého challengu si môžete pozrieť dole. Sú tam rôznorodé misie, ako použi Batarang alebo vylootuj chestu v Gotham city. Zaujímavou misou je Defuse Joker gas cannistér. Pod ktorou si predstavujem nejaký demoličný režim.

Zhrnutie

To je zatiaľ všetko čo vieme o novom Batman evente. Je vidieť že sa Epic pripravuje na 11. sezónu. Do komentára mi napíšte názor na event a tiež aké skinny si myslíte že pribudnú.

Predchádzajúci článokČo všetko vieme o 11. sezóne?
Ďalší článok15 najvzácnejších skinov vo Fortnite (November 2019)
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na