Jack ‘CouRage’ Dunlop a Ben ‘DrLupo’ Lupo, boli kedysi jedny z najznámejších streamerov Fortnite a dneska nám vysvetlili prečo ho prestali hrať.

Fortnite nám za svoje pôsobenie ukázal množstvo tvorcov obsahu, ktorý sa vďaka nemu dostali na vrchol svojej kariéry. No po čase od Fortnite niektorý odišli a väčšina ľudí chce vedieť prečo, našťastie nám to DrLupo a CourageJD vysvetlili v The CouRage and Nadeshot Show.

CourageJD-a-Drlupo-moderovanie-world-cupu
CouarageJD a DrLupo moderujú World Cup

Konečne nám moderatorské duo, Fortnite World Cupu vysvetlilo, prečo odišlo od najpopulárnejšieho Battle Royalu. Všetko to začalo po vtipnej poznámke od Matthew ‘Nadeshot’ Haaga, kedy začala dvojica vysvetľovať, prečo prestali hrať Fortnite.

Ako prvý sa vyjadril CourageJD “Ja by som sa doslova zbláznil, keby som mal hrať hru, ako som ju kedysi hrával. Jednoducho už nemôžem dať 2-minútové build battles, už to nieje pre mňa”

Pre mobilných používateľov, video začína od 7:40

V tom DrLupo súhlasil zo svojím parťákom, kedy dodal: “Je ťažké hrať tu istú hru každý jeden deň po zvyšok svojho života”. Hru porovnal s Call of Duty, kde vyjde aspoň každý rok niečo nové. No pri Fortnite to nieje tak a stále hráte tu istú hru dokola.

Lupo sa poďakoval Fortnite, že vďaka nemu mohol moderovať svoj prvý event a rovnako sa poďakoval aj za zberateľské veci, ktorý stihol za svoju kariéru Fortnite streamera nahromadiť, kedy sa tu nachádza Lego Rainbow Smash pickaxe za 5,000$.

Obidvaja sa zhodli na tom, že stále máju radi Fortnite len si ho už neužívajú, tak ako tomu bolo v roku 2018. Lupo by si chcel ešte vyskúšať moderovanie nejakého eventu ale nevie, či sa vráti ku Fortnite, kedže je Valorant a Warzone, tak populárne.

Predchádzajúci článokMuselk prekonal Fortnite rekord bez použitia zbrane
Ďalší článokLeak odhaľuje novu anti-choppa zbraň, Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na