Nového updatu sa dočkáme zajtra 20. Februára. Epic na nás chrli jeden trailer za druhým a vy ste pravdepodobne z toho všetkého zmätený, preto si v nasledujúcom článku vysvetlime čo sa deje.

Všetko to začalo prvým teaserom, kde sa po celom svete začalo zobrazovať logo Fortnite, ktoré obsahovalo telefónne číslo. Keď ste na toto číslo zavolali v Nemecku, tak ste dostali koordinácie D3, G4, F2, predpokladáme, že tu sa niečo zmení.

Každá časť sveta dostala vlastné telefónne číslo a tu sú všetky správy, ktoré môžete dostať po zavolaní:

Potom sme dostali množstvo trailerov, normálny smrteľník nedokáže z toho nič vyčítať ale experti tu našli množstvo easter eggov, najzaujímavejšie na týchto trailerov je, že keď ich otvoríte v photoshope a znížite jas, tak uvidíte rôzne lokácie.

Všetky trailery, ktoré sme zatiaľ dostali.

Na jednom je vidieť lokáciu blízko stredu ostrova a myslím si, že práve stred mapy dostane masívne zmeny.

lokácia-blizko-ostrova

Posledný trailer nám ukázal item shop a ropnú plošinu, ktorá bude pripojená k Shanty Town.

Storyline 1. sezóny som vysvetlil v článku Tu a ďalej budem predpokladať, že ste tento článok čítali. V krátkosti, chaos agent je jeden z visitorou, ktorý prešiel na druhú stranu a preto nosí masku.

Na ostrove sú dve organizácie Ego a ich kopije Alter Ego. Teraz sme zistili, že Alter Ego, chce dostať Ora, čo je zlatý kostlivec, ktorý podobne ako kráľ Midas, premení všetko čoho sa chytí na zlato.

Oro-Fortnite

Na druhú stranu im v tom chce E.G.O, zabrániť, aby tak Alter nemohli využiť jeho silu. Tu nastáva otázka, či Alter dostanú Ora alebo ho EGO zachránia včas.

Zajtra konečne nastane nová sezóna a my sa dočkáme vyvrcholenia príbehu a čakám od Epicu množstvo noviniek, kedže sme na novú sezónu čakali 5 mesiacov.

Predchádzajúci článokAli-A hovorí: Koniec 1. sezóny nastane potopou
Ďalší článokAko na LvL 100, Tipy, Challenge, Coiny
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na