Na to, aby ste to všetko pochopili, tak musíme začať od samého začiatku. Na Battle Royale ostrove sme preto, aby sa zvyšok ľudstva pripravil na boj s huskami v Save the World, kedy po útoku huskov zmizlo 90% populácie.

Najväčší problém je, že sme zaseknutý v programe, bojujeme medzi sebou tak dlho, že nevieme prečo sme tu a dokonca sme stratili možnosť rozprávať.

Sme digitálne reprodukovaný, takže miesto toho, aby sme zomreli, sa vrátime do lobby a následne opäť medzi sebou bojujeme.

nahravacia paska od visitora
Audio pásky, aby Visitor nezabudol prečo prišiel do BR sveta

Po 10 sezónach sme sa konečne dozvedeli, ako je možné sa dostať z tohto programu, kedy jedinou možnosťou bolo zničenie Zero/Nexus Pointu. O toto sa celých 10 sezón snažilo 7 visitorou, kedy sa im to na konci 10. sezóny podarilo.

Lenže miesto toho, aby sme sa dostali z programu a konečne boli vyslobodený z nekončiacej slučky, tak sa niečo pokazilo. Počítač sa reštartoval a my sme boli opäť vhodený do Battle Royale, kedy sme začali odznova.

Čierna-diera
Výbuch, ktorý nás mal dostať z programu

Kód programu nieje tentoraz ten istý, niečo sa premazalo, niečo duplikovala a skombinovala sa nová realita zo starou. Týmto sa skombinovali dva ostrovy náš starý ostrov Athena a nový ostrov Apollo.

Už názov Apollo evokuje množstvo otázok, na ktoré sa vydalo hľadať 7 členov profesionálného týmu EGO. Na mape si môžete všimnúť, že postavili množstvo táborov, aby prišli na otázky, ktoré tento ostrov ukrýva.

ego team
Ego tím hľadajúci odpovede

Po dlhom čase sme sa dozvedeli, prečo vlastne Ego prišli na ostrov, kedy chceli nájsť tajomný bunker. Lenže Apollo bol na toto pripravený, kedy spustil protokol, ktorý naklonuje útočníkov a vytvoril Alter, aby tým ochránil bunker za každú cenu.

Alter vypadajú podobne ako Ego a vedie ich hlavný záporak Chaos Agent. Tu začína príbeh naberať na obrátkach. Nikto nevie čo sa v bunkri nachádza ale vedie k nemu zaujímavá teória, kedy sa môže spojiť Battle Royale a Save the World.

alter-ego-team
Zla verzia Ego tímu

Po 15 týždňov sa stalo niečo nečakané. Ostrov sa vyvíjal a vytvoril novú jednotku, ktorá balansuje medzi dobrom a zlom. Kedy si môžete všimnúť, že do hry prišli nové verzie skinov, ktoré sú vytvorené do fialového štýlu.

Bunker odkazujúci na Save the World
Bunker odkazujúci na Save the World

Nielen, že bola vytvorená nová jednotka ale aj nová entita(XEV), ktorá by mohla byť ďalší Zero point. Prvá sezóna necháva ešte množstvo otázok otvorených napríklad, čo sa nachádza v bunkri a kde sú visitory?

Predchádzajúci článokIn-game itemy zadarmo z Austrália Open Summer Smash
Ďalší článokFortnite update 11.50: Launch Pad je späť, nový engine
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na